Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 530 матеріал(ів)
61.
13/12/19
62.
06/12/19
Люди змушені захищати новостворену об’єднану територіальну громаду від бюрократичного свавілля Якщо законні методи не спрацюють, усе селище вийде на трасу перекривати рух
63.
06/12/19
«Досить, не фотографуйте вже…», - за чотири роки на посаді голови Вінницької обласної ради Анатолій Олійник так і не звик до уваги журналістів. Хоча й до цього рік був головою облдержадміністрації. Він завжди стриманий у своїх висловлюваннях. Можливо, ще робота в Одеському обкомі комсомолу навчила фільтрувати інформацію. Анатолій Олійник зайвого не скаже. Але натякати вміє. Йому приписували «порохоботство», а тепер шукають «заЗЕленілу» політику. У будівлі вінницької обласної влади він «пережив» Валерія Коровія, але ще не побив рекорд Григорія Заболотного. Влада – це його вибір. Хоча зізнається, що не знав про призначення голови Вінницької ОДА 2014 року. На співбесіді в Адміністрації Президента думав про повернення на посаду голови Томашпільської райдержадміністрації. Там, в рідному селі, досі живе його мама: «Саме сьогодні їй 89 років, «бабушкафон» їй подарував – щодня телефоном спілкуємось. Не хоче їхати з села - там сусіди, там життя. Були ще кури, але цього літа не було – вже не може…» Про діда «куркуля» (каже, не личить діду це слово, бо він був просто господарем та батьком 15 дітей), друзів у політиці й субординацію, про проблематику роботи водоканалу, голосування двома пальцями та «Рабиню Ізауру», а ще чому депутатів у облраді стало менше – в ексклюзивному інтерв’ю для газети «Вінниччина» із Анатолієм Олійником.
64.
05/12/19
Ямпільська Писарівка досить велике село, адже з теперішніми мірками, якщо в сільській громаді проживає понад тисяча мешканців, які мають свою школу, садок, клуб та амбулаторію - то це вже справжнє громадище, думку якого ігнорувати не можна.
65.
05/12/19
з відновлення органічних уражень центральної нервової системи, яка готова приймати на лікування дітей вже з шестимісячного віку.
67.
29/11/19
Свиняча голова на паркані «Вінницяобленерго». Ще одна – на паркані перед будинком генерального директора – Андрія Поліщука… Це мало б символізувати тваринну сутність. Так пояснюють свою поросячу «інсталяцію» активісти із національних дружин Вінниччини. Хоча під час президентських виборів такими ж свинячими головами вони зустрічали тодішнього президента Петра Порошенка – нагадували про «справу Свинарчуків»… 19 листопада «нацдружини» під обленерго провели акцію протесту. Вимоги: «Публічне вибачення «пана» Поліщука за свої дії та припинення терору міста постійними відключеннями світла водоканалу за борги». Кілька десятків активістів із запаленими фаєрами та банером «Поліщука за грати!» зробили кілька сутичок із поліцією, поїхали додому до гендиректора обленерго, розілляли під воротами кров, розписали паркан та ворота, і розійшлися… Лідер вінницьких «нацдружин» Андрій Вербецький заявляв, що нібито «за п’ять тисяч доларів Поліщук замовив його побиття»… Минуло два тижні. Вода в крані є. Суд зобов’язав водоканал сплатити борг – майже 26 мільйонів грн, а тим часом постійна комісія обласної ради вирішила преміювати керівника водоканалу – 40% від посадового окладу «за виконання фінансового плану». Та кілька днів інша новина затьмарює попередні: називають нового потенційного власника компанії «Вінницяобленерго» - Петра Порошенка. П’ять років тому він позичив нинішньому власнику – Костянтину Григоришину 50 мільйонів доларів, а тепер вимагає їх повернення корпоративними правами – 50% акцій. От тільки свої енергетичні позиції у Вінниці Костянтин Григоришин здавати не збирається – юридично «заморозив» акції… Про все це - в ексклюзивному інтерв’ю із генеральним директором «Вінницяобленерго» - Андрієм Поліщуком. Вперше погодився розповісти про політичний підтекст конфлікту із водоканалом, кров під воротами, 1,6 млн євро за світло для австрійського інвестора та після чого не віддзвонює міський голова Сергій Моргунов.
68.
28/11/19
69 життів – стількох врятувала Лідія Постоловська (на фото ліворуч). Українка, яка мастила зеленкою єврейських дітей, ховала в діжках у коморі дитбудинку, аби гестапівці не викрили… Фашисти її не розстріляли, у 45-му - «наші» відправили на каторгу.
69.
28/11/19
«Для нас немає «основних» чи «другорядних» населених пунктів: усі однаково важливі і рівні», - висловив свою позицію голова Якушинецької об’єднаної територіальної громади Василь Романюк.
1234567891011121314151617