Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 316 матеріал(ів)
73.
06/12/17
Історії чотирьох новоутворених громад Вінницької області красномовно засвідчують той факт, що шлях до покращення якості життя місцевого населення напряму залежить від об’єднання громад, ефективного та цілеспрямованого використання значних фінансових ресурсів, які з’являються у розпорядженні обраного керівництва ОТГ та, звісно, порядного господарника-капітана, що стоїть біля штурвала, часом обшарпаного, але ще надійного корабля-громади, й мусить виправдати покладені на нього сподівання, минаючи потаємні рифи, перечікуючи бурі й виходячи з найменшими втратами зі шквальних штормів.
75.
08/11/17
Випускники спецшколи-інтернату долучились до всеукраїнської програми розвитку молоді
76.
04/10/17
Як часто вам доводилось бачити молодого чоловіка-IT-шника, який заповзятливо готує страви на кухні? Причому не повсякденну смажену картоплю чи яєчню, а всілякі вишукані кулінарні принади на кшталт торта-желе, французьких крепів або й взагалі… тушкований суп?
77.
27/09/17
Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення евакуйованого населення залучено 71 транспортний засіб, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС. В місцях безпечного розміщення евакуйованого населення організовано гаряче харчування та медичне забезпечення громадян. Прийнято рішення щодо призупинення навчання дошкільних та освітніх закладів розташованих у зоні можливого ураження.
78.
27/09/17
Стало відомо, що Кабмін виділить 100 мільйонів гривень із резервного фонду держбюджету на ліквідацію пожежі на складах із боєприпасами в Калинівці. Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні. Ситуацію особисто контролює Прем’єр-Міністр.
79.
27/09/17
Територію військових складів обстежують за допомогою квадрокоптерів. Евакуйованих розташовано в пунктах прийому, для них організовано харчування та надано медичну допомогу. Люди забезпечені усім необхідним, повідомляє департамент у справах ЗМІ міської ради. Вже в п’ятницю депутати на черговій сесії розглянуть питання про виділення Калинівській міській раді 5 млн грн на ліквідацію наслідків вибухів. Жодного випадку мародерства не було зафіксовано – території населених пунктів патрулюють підрозділи поліції, Нацгвардії та інших формувань. Про це повідомили евакуйованим людям голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Вони відвідали школу №6, де ще вночі було розгорнуто пункт прийому громадян.
80.
27/09/17
Про це повідомив на прес-брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. В одному працюють фахівці не лише Вінницької області, а й група оперативного реагування з центральних органів виконавчої влади, керівництво Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії України, Міноборони, Генштабу. Інший штаб діє безпосередньо в Калинівці. Для евакуації населення було виділено автобуси з Калинівськи та Вінницького району. Також Вінницька міська рада надала муніципальний транспорт. Андрій Гижко висловив окрему подяку волонтерам, які відгукнулися через соцмережі і долучились до вивезення людей із зони ризику. На 4 годину ранку були наявні 37 вільних автобуси, готових виконувати рейси по евакуації людей. Тож у радіусі 5-ти км від зони загоряння повністю евакуйоване населення, за винятком жителів, які переховуються у власних підвалах та інших укриттях і не виявляють бажання залишати свої домівки. Примусово ніхто людей не вивозить.
123456789101112131415161718