Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 248 матеріал(ів)
71.
23/08/16
Педагог Семен Рябоконь ось уже довгі роки викладає учням Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів хімію. Але у свій час здійснив кваліфікаційну перепідготовку, щоб мати змогу навчати сільських дітей ще й музичній грамоті, адже сам з юності майстерно володіє грою на баяні, сопілці, гітарі, бас-гітарі, балалайці і трубі. Отож, уроки музики для школярів він перетворює у творчу майстерню. А три роки тому з легкої руки педагога у школі народився дитячий гурт сопілкарів «Щедрик
72.
23/08/16
На Вінничині відкрито меморіальний комплекс Миколи Леонтовича
73.
23/08/16
Марина молодша за державу, в якій народилася. Але, здається, ця мила, схожа на сонячний промінь 22-річна дівчина встигла досягти в своєму житті не менше, а може, й більше, ніж наша держава: вона знайшла величезне захоплення, отримала гарну освіту й престижний диплом, побувала в різних країнах, стала успішним керівником… Та вже має багато дітей. Хіба може таке бути, запитаєте ви. Може!..
74.
23/08/16
Форум української молоді з діаспор вперше проходить у Вінниці. Як завжди, ініціатор заходу – Світовий Конгрес українських молодіжних організацій.
75.
22/08/16
До Вінниці прибувають закордонні гості, щоб узяти участь у святкуванні 25-ї річниці Незалежності України. В числі перших – офіційна делегація з Ліберецького краю Чеської республіки у складі гетьмана Люберецького краю Мартіна Пута, його заступника Йосефа Ядрни, керівника департаменту охорони здоров’я Петра Тульпи, директора медінституту Люберецького краю Яни Урбанової та члена правління Люберецької обласної лікарні Марії Фриауфової.
76.
22/08/16
В області поновлено проект «Вінниччина очима редактора», в рамках якого керівники ЗМІ відвідали Гайсинський район. Напередодні святкування 25-ї річниці Незалежності ця поїздка була дуже доречною, адже побачене дивувало, тішило, додавало гордості. Ми вміємо, можемо, знаємо, наш народ – найпрацьовитіший, найкреативніший, найкращий! Щоб у цьому пересвідчитися, - приїжджайте у Гайсин!
77.
22/08/16
Гарна подія сталася напередодні Дня Незалежності України у Вінниці. До нас завітали поляки з Лодзинського воєводства, щоб презентувати проект співпраці, розрахований на креативних та ініціативних педагогів. Із гостями зустрівся голова обласної ради Анатолій Олійник. Разом із ним з представниками воєводства й організацій, що втілюватимуть ці задуми в життя, спілкувалися керівник секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, перші заступники директорів департаментів облдержадміністрації - освіти і науки Олена Чорна, регіонального економічного розвитку – Володимир Репей. - Ми дуже зацікавлені в такому співробітництві, хочемо, щоб подібних проектів було якомога більше, - зазначив Анатолій Дмитрович. - Вчительство, освітянська галузь - все, що пов’язане з формуванням майбутнього покоління й викликами, які ставить перед нами життя, - надзвичайно важливі теми, котрі потребують осмислення, обміну досвідом. І проекти, що мають місію підготовки освітянських кадрів, для нас особливо актуальні. Важливо також, що партнером обрана обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, адже сподіваємося й на інші проекти, пов»язані із децентралізацією, об’єднанням громад. Ми хочемо, аби Польща бачила в нас надійних друзів, щоб була гарна співпраця. Для цього створили Агенцію регіонального розвитку, адже і для громадських організацій, і для бізнесу влада має бути гарантом успішних взаємин, а механізми такої праці мають бути, як у Європі. Щоб ми діяли спільно через Агенцію, асоціацію, а не через корупційні схеми…
78.
22/08/16
Могилівчани, котрі зібралися на урочистий мітинг з нагоди відкриття Майдану Шани, говорили того ранку поміж собою насамперед про…лелеку. -Ще вчора він ось тут, на зеленому газоні, гордовито походжав, приймаючи від містян подарунки – шматки хліба, булочки, - каже могилівчанка Людмила Катеринич. – Всі роздивлялися його, фотографували, а одна бабця сказала, що це прилетіла чиясь душа. Ви ж розумієте, - когось із убитих у цій страшній неоголошеній війні… - Душа чекає на молитву. І птах прилетів, щоби живим про це сказати, - долучилася до розмови її сусідка.
79.
22/08/16
Напередодні відзначення 25-річчя із Дня Незалежності в області відбулося чимало пам»ятних подій. Одна з них – відкриття амбулаторії у Станіславчику Жмеринського району, яка переселилася із старого, ще панського приміщення, в оновлену двоповерхівку колишньої школи. Тож свято було велелюдним, а радість – одна на всіх!
80.
26/07/16
почуваються на Вінниччині заводи-переселенці
123456789101112131415161718