Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 281 матеріал(ів)
71.
19/04/17
таку настанову дала вінничанам президент Литви Даля Грибаускайте.
72.
11/04/17
Не кожне село може похвалитися власним музеєм. У Новій Ободівці він складається з двох частин. Одна присвячена місцевому художнику Олексі Новаківському, який пройшов вражаючий шлях від вихованця сільського притулку, дрібного писарчука - до професора, відомого українського та польського живописця, що залишив по собі сотні картин та стільки ж талановитих учнів.
73.
08/04/17
Що це таке, яка мета у спілки та чому подія сталалася саме у Хмільнику – читайте в найближчому випуску газети.
74.
29/03/17
Як дрібний підприємець «підсадив» своє село на екзотичні й цілющі продукти
78.
02/03/17
Гранів на Гайсинщині - один з найстаріших населених пунктів Поділля. В 1744 році він отримав магдебурзьке право з гербом на додачу. Гранів залишався центром волості то в складі одного повіту, то другого. Він також був осередком духовності: тут височів монастир аж із трьома церквами. А змаліло містечко через… реформи. Як почала радянська влада перекроювати карти, то укрупнювати, то подрібнювати райони… Так і стали занепадати великі, старовинні, розвинені села. Сьогодні в розпалі нова реформа. Цього разу, кажуть, добровільна. Люди отримали право самі створювати громади, визначати, де буде їх центр.
79.
23/01/17
Оксана вискочила заміж у неповних 19 - перша серед подруг. Ні, якихось особливих почуттів до Олексія, старшого від неї на п’ять років, в дівчини не було. Просто хлопець був з порядної, заможної родини, завидний жених. Оксана ходила селом і пишалася: такого парубка на собі оженила. Його батьки для них нічого не шкодують: віддали половину просторого будинку, машину купили… Живи та тішся. Через півтора роки Оксана народила дівчинку, Вероніку. Й зрозуміла… що Олексій їй зовсім не потрібен. Дивитися на нього не хотілося! Рухи, голос, звички чоловіка… Викликали гнітючу досаду. Несучасний він якийсь, млявий, вайлуватий… Інші он, його ровесники, щось купують, продають, возять-привозять, а цей зі своєї майстерні хоч би залізяку приніс. Життя - йшли 90-і, руйнівні роки - було прихильним до підприємливих. А Олексій… Тюхтій, сердилась Оксана. Все частіше вона думала про те, як би добре їй було одній, з Веронікою. Вона та донечка, більше нікого!..
80.
22/01/17
У Вінницькій області на одне робоче місце претендує 52 безробітні людини. А ті, що працюють, заробляють тільки половину власної пенсії. Такі вражаючі факти лунали під час Круглого столу, який провели Вінницький обласний центр зайнятості спільно з управлінням Держпраці, Пенсійного фонду, профспілками та роботодавцями. Метою зустрічі було - сформулювати пропозиції до Уряду, які покращать ситуацію на ринку праці: зменшать число безробітних, полегшать претендентам пошук роботи тощо...
123456789101112131415161718