Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 530 матеріал(ів)
81.
15/11/19
Селищний голова Стрижавської громади Таїсія Короленко вибудовувала свою кар’єру винятково на управлінській ниві. Покладені на неї обов’язки голови жінка виконує з 2014 року, а до того 14 років працювала заступником селищного голови. Таїсія Анатоліївна запевняє, що у своїй діяльності керується понад усе думкою про людей та щоразу намагається знайти нові можливості для розвитку та процвітання громади.
82.
15/11/19
Шестирічна Марійка Усата, що мешкає в Строїнцях Тиврівського району, цьогоріч пішла до першого класу. Жвава дитина з допитливим характером і доброю вдачею чудово навчається, її успіхами тішаться батьки та перша вчителька. Здається, звичайне дитяче життя, але… Але Марійка вже кілька років поспіль бореться з грізною недугою. Її діагноз: нефробластома білатеральна. Щоб здолати онкологічну хворобу, дитині провели вже кілька складних операцій, є гарний прогрес в лікуванні, але попереду, в листопаді, ще одна операція, на яку в сім’ї не вистачає коштів.
83.
15/11/19
Цей рік неприємно вразив рідкісним неврожаєм картоплі. По-різному бувало, але щоб так… Одразу кілька факторів стало причиною рекордно низького врожаю і рекордно високих цін. Культура, яка прекрасно почувається в помірному кліматі, не зрозуміла жартів природи із чергуванням злив та пустельної спеки. Тож бульба, якщо не згнила в перші місяці, то спеклась у стадії дозрівання. У результаті маємо нечуваний дефіцит другого хліба. І як би там хто не іронізував, без цих коренеплодів таки не обійтися. А найнижча ціна, за оптової закупки, стартує на межі 10-11 гривень, у супермаркетах сягає ледь не 20. І не накупишся, і не наїсися. Експерти зауважують, що ціна картоплі в середньому в 3,3 раза вища, ніж в аналогічний період минулого року. Не виправили ситуацію і широко розрекламовані червоні базари.
84.
15/11/19
За майже три десятиліття незалежності України лише впродовж кількох останніх років місцеве самоврядування почало отримувати реальні можливості для здійснення своїх повноважень. Принаймні там, де першими зважились іти шляхом децентралізації правовідносин між центром і базовим рівнем. Яскравим прикладом цього є Іванівська об’єднана територіальна громада у Калинівському районі.
85.
15/11/19
Про ціну «людини Гройсмана», заЗЕленілий Фейсбук, чому не ходить в церкву, поки судять Ігоря Салецького та від чого щомісяця шаленіє дружина губернатора
86.
14/11/19
9 листопада отримав сан єпископа-помічника Олександр Язловецький - католицький священнослужитель, який народився в Шаргороді.
87.
12/11/19
З січня 2020 року в Україні завершиться добровільний етап масштабної реформи місцевого самоврядування, далі вже населені пункти об’єднуватимуть за попередньо розробленим та затвердженим перспективним планом, нав’язаним «з гори». Тож у громад Вінниччини, аби встигнути «вскочити до останнього вагона» добровільного об’єднання, залишилося менше двох місяців
88.
12/11/19
Певно кожен вищий навчальний заклад може похвалитися студентами, до становлення та вагомих досягнень яких долучився педагогічний колектив вишу. Адже саме вони, звісно, після батьків, в певний період часу перехоплюють ініціативу у впливі на підростаючу молодь та не менше докладаються до «стрибка» в моральному та професійному становленні майбутнього нації. Сьогодні мова піде про студенток Вінницького коледжу НУХТ, красунь зі справжнім українським колоритом, активісток та дівчат з великим добрим серцем: Марину та Анну.
89.
12/11/19
Презентація нового варіанту районного поділу Вінницької області
90.
12/11/19
переконана вінничанка Тетяна Лебідь, бухгалтер за освітою, кондитер за покликанням.
12345678910111213141516171819