Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 281 матеріал(ів)
81.
19/01/17
Випадок, який стався минулого року у Бару, не тільки трагічний, а й трохи містичний. Хто та чому жорстоко вбив молоду красуню Наталю - відповідь на це питання шукали і слідчі, і навіть ясновидці.
82.
19/01/17
Мисливці кажуть, що в останні роки на Вінниччині побільшало вовків. Може, сіроманці прийшли звідкілясь, бо здатні долати протягом дня 100-150 кілометрів. Але час від часу бачать їх у Бершадському, Тростянецькому, Ямпільському, Чернівецькому, інших південних районах… Ця ж історія сталась тоді, коли вовки у наших лісах були не гостями, а господарями. Власне, не так вже й давно...
83.
05/12/16
У Міжнародний день людей з інвалідністю працівники вінницького учбово-виробничого підприємства «УТОС» і їхні сім’ї зібралися в актовій залі на святковий концерт. На урочистості також завітали представники обласної та міської влади, щоб нагородити подяками та грошовими преміями найактивніших членів організації, незмінна віра та жага до життя яких допомагає «УТОСу» залишатися на плаву та підтримувати незрячих вінничан.
84.
15/11/16
Війна на Сході України так чи інакше залишає свій страшний відбиток на людських долях. Кого зачіпає лише матеріально, а когось і досі тримає психологічно раз у раз зринаючими болючими спогадами. Героїня цієї статті, незважаючи на вимушений переїзд та цілковиту невпевненість у завтрашньому дні, зуміла навіть у складних життєвих умовах не розчаруватися, не втратити надії, не полишити сподівання: «У нас все буде добре!»
85.
15/11/16
В епоху швидкісного Інтернету значна частина населення й надалі продовжує черпати інформацію, а головне - довіряти, саме друкованим ЗМІ, вважаючи їхню думку правдивою, а точку зору на ту чи іншу проблему чесною і аргументованою.
86.
15/11/16
Вперше у Вінницькій oблaсті Дoнецький нaціoнaльний університет ім. В. Стусa спільнo з Вінницькoю єпaрхією Укрaїнськoї Прaвoслaвнoї Церкви рoзпoчинaє нaвчaння по прoгрaмі «Oснoви християнськoгo бoгoслoв’я».
87.
10/11/16
з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва отримав головний диригент і художній керівник академічного камерного оркестру «Арката» обласної філармонії Георгій Курков. Відтепер він - кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня.
88.
07/11/16
Раніше, коли з коробками та клумками їздили по чужих кутках і гуртожитках, Світлані здавалось: купити квартиру просто, були би гроші. Ну от дайте їй необхідну суму, й вона за кілька годин стане власницею житла: ген скільки оголошень «продам» на стовпах і в газетах. Та ось наблизився той час, про який вона і Валерій так довго та болісно мріяли. Гроші на квартиру нарешті з’явилися. Більшість суми біла їхня, зароблена власноруч, частину склали й подарували батьки Світлани, ще частину – дав Валерія брат, який працював у Португалії. Й почалися пошуки житла. Свєта та Валерій домовились одразу: краще, щоб квартира була невелика, але якнайближче до центру. Ну й з ремонтом. Бо в найближчі рік-два вони навряд чи на нього стягнуться. Грошей було, що називається, впритул. Тому шукати вирішили самі, без допомоги агентств і ріелторів. Уважно вивчали всі оголошення, приносили додому оберемки газет, годинами сиділи в інтернеті… Ну й, звісно, металися містом, роздивляючись то один, то інший варіант...
89.
26/10/16
Він і досі іноді гукає уві сні: «Підпалюй! Хлопці, тікаймо! Все, поїзд перекинувся. Тікаймо швидше, бо німці вже близько!».
90.
16/10/16
Бійки за межу – українська народна традиція. Але щоб билися не звичайні дядьки та сусіди, а поважні фермери… Щоб погрожували один одному зброєю й навіть стріляли – таке, погодьтеся, трапляється нечасто. Востаннє – в селі Вахнівка, що поблизу Липівця.
12345678910111213141516171819