Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 530 матеріал(ів)
92.
12/11/19
Понад два роки тому у Вінниці анонсували реалізацію нового масштабного проєкту - будівництво «з нуля» прототипу автентичного козацького корабля. Судно планували зробити не для виставкових цілей, а діючим: спустити на Буг та використовувати для туристичних потреб. Автор амбітної ідеї, вінничанин Анатолій Оболонський, після відвідин корабельної регати в Норвегії «загорівся» мрією зробити щось подібне й у своєму рідному місті, а саме - відтворити легендарне козацьке судно у Вінниці.
93.
12/11/19
Про захоплення всього свого життя каже вінничанка Лілія Мошняга, яка нині живе, навчається та працює у Польщі.
95.
12/11/19
Для переважної більшості людей досвід війни виявляється важким та болючим, для когось – таким, що дозволяє зрозуміти та навчитися чогось нового, зокрема - пізнати Бога.
97.
07/11/19
Осінь - пора ярмарків. Так звані «червоні базари», ярмарки-виставки в дитячих садочках, школах - люди збираються разом задля розваг, веселощів і, безумовно, ласощів. Одні - продають, другі - купують, але дуже рідко такі заходи мають безкорисливу складову. Натомість у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій до осіннього ярмарку готуються ретельно, й не тому, щоб виторгувати за запропоновані відвідувачам страви якомого більше та покласти зароблені купюри до власної кишені, а навпаки - пожертвувати отриманий дохід для благих цілей.
98.
07/11/19
вже понад рік працює у Вінниці
100.
22/10/19
Де у Вінниці зустріти привида? Куди можна дійти таємними ходами під містом? Які легенди гуляють Вінницею? Які цікаві історії криються у її вулицях? Прогулятися з таємничими персонажами, злякатися, посміятися, стати глядачем та учасником містичного шоу відтепер можна у Вінниці. З ними прогулянка вечірньою Вінницею, затишним і рідним для нас історичним центром, набуде іншого змісту і змусить глянути на давно знайоме свіжим поглядом. Поринути в атмосферу надприродного, незбагненного, потойбічного, пов’язаного з минулим нашого міста, допоможуть на авторській екскурсії «Вінниця містична».
1234567891011121314151617181920