Новини

У даному розділі знаходиться 789 матеріал(ів)
12.
09/01/20
13.
09/01/20
У Демидівці та Могилівці напередодні свят відкрили оновлені будинки культури Зусиллями громади заклади фактично повернули із небуття та руйнації. Особливо це стосувалось будинку культури у Демидівці. Адже величезний, колись один з найбільших в області (!) БК з кінця 90-х, в унісон тенденціям в економіці держави, приголомшливими темпами почав руйнуватися. У приміщенні не було даху, а в селян не було коштів на утримання і ремонт «вогнища культури». 20 років забуття і аварійного стану!
14.
03/01/20
Свята завжди у традиціях усіх народів асоціюються зі смачною їжею, нею й супроводжуються. Але вітчизняний зимовий кулінарно-гастрономічний «забіг» триває не менше місяця, розпочинаючись в останній декаді грудня. Ми й самі давно кепкуємо з цих «тазиків олів’є», з маніакальної залежності від майонезу, зі страв, що вкривають столи у три поверхи, і які необхідно з’їсти саме вночі. Кепкуємо, але продовжуємо дотримуватись сумнівних з точки зору здоров’я традицій. Зрештою, як відсвяткувати численні груднево-січневі урочистості без відчутної шкоди для органів травлення? Адже саме вони чи не першими розплачуються за нашу любов до пишних застіль. Як знайти баланс між задоволенням від їжі та гарним самопочуттям? Про це нам розповіла к.м.н., зав. гастрологічним відділенням обласної лікарні ім. Пирогова, обласний гастроентеролог, асистент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я ВДМУ Наталія КІЗЛОВА.
15.
02/01/20
Бездомних та знедолених котів рятує, лікує і прилаштовує в нові родини жінка з добрим серцем Лідія Пустова, яка живе в селі Васютинці Барського району.
16.
30/12/19
На Старий Новий рік у Вінниці відбудеться концерт «Казка на білих лапах», під час якого особливі маленькі співаки виступатимуть разом із відомим гуртом «Піккардійська терція».
17.
27/12/19
З початком наступного року асоціація «Союз птахівників України» почне перевіряти найбільших виробників курятини на використання антибіотиків. "Як свідчить база даних митних операцій «ImportGenius», з початку року лише одна українська птахофабрика - Вінницька - закупила в Китаї 85 тонн саліноміцину», - каже колишній заступник голови Державного комітету ветеринарної медицини Віталій Башинський .
18.
27/12/19
Гарний настрій і позитивні емоції привезли лідери учнівського самоврядування навчально – виховних закладів Шаргородського району із столиці України в переддень Святого Миколая.
19.
27/12/19
А ви теж замислювалися над тим, що, обираючи ялинку, ми на крок віддаляємо або наближаємо наших нащадків до екологічної катастрофи? Що найбільш економічно та екологічно вигідно: штучна ялинка, зрубана, в горщику чи інший альтернативний варіант? Що робити людям, які вже мають штучну ялинку, але бентежаться через свою «не екологічність»? Де знайти «правильну» ялинку, якщо живете в селі? Ми розкажемо всі «за» і «проти».
20.
24/12/19
закликає у Тиманівці місцевий житель.
123456789101112