Новини

У даному розділі знаходиться 789 матеріал(ів)
101.
25/10/19
Не знаю, як вас, а мене дуже надихають на кулінарні подвиги майстерно зроблені, соковиті та яскраві фото апетитної їжі. Відомі фудблогери, які роблять бізнес на фотографіях їжі, знімають для ресторанів та торгових марок. А вінничанка Ольга Рибачок - сімейний лікар у декретній відпустці, пристрасна прихильниця фотографії та не менша любителька кулінарії, веде «солодкий» блог в Інстаграмі (olga_rybachok) для душі. Дивлячись на її фото, одразу хочеться щось спекти. Ми відібрали її рецепти з сезонних продуктів для затишних осінніх вечорів, у які хочеться зігрітися.
102.
24/10/19
Перукар із Гайсина Олена Росошенко перемогла у всеукраїнському чемпіонаті в індустрії краси, який організовує Спілка професіоналів України. Це найшанованіший в Україні професійний конкурс, у якому змагаються в напрямах перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж та моделювання брів. Цікаво, що цьогорічний б’юті-конкурс встановив рекорд України за кількістю учасників. Конкуренція була чималенька.
103.
24/10/19
Це невигадані історії, герої яких дивом залишилися живі в надзвичайних обставинах. Що це, попередження, його величність випадок, сила інтуїції чи священне Боже провидіння? Вирішуйте самі. Імен не називаємо, тому що всі ці люди, яких оминуло нещастя, досі топчуть ряст.
104.
22/10/19
Де у Вінниці зустріти привида? Куди можна дійти таємними ходами під містом? Які легенди гуляють Вінницею? Які цікаві історії криються у її вулицях? Прогулятися з таємничими персонажами, злякатися, посміятися, стати глядачем та учасником містичного шоу відтепер можна у Вінниці. З ними прогулянка вечірньою Вінницею, затишним і рідним для нас історичним центром, набуде іншого змісту і змусить глянути на давно знайоме свіжим поглядом. Поринути в атмосферу надприродного, незбагненного, потойбічного, пов’язаного з минулим нашого міста, допоможуть на авторській екскурсії «Вінниця містична».
105.
30/08/19
Під час фестивалю «Скарби Поділля», що відбувся напередодні Дня Незалежності, виставку народної творчості відвідало чимало гостей з-за кордону. Рушникове розмаїття, гончарні вироби, прадавні сорочки і пишні хліби бавили своєю незвичністю та автентичністю. Хтось відкрив для себе нову Україну, а хтось вкотре прийшов насолодитись незрівняною етнікою.
106.
29/08/19
Впевнений, завжди врівноважений, спокійний і доброзичливий - таким запам’ятала я свого колегу Олександра Петровича. В журналістику, в газету люди приходять із різних професій та різними стежками - хтось одразу після профільного вузу, трапляються й колишні вчителі, банкіри, агрономи, економісти… Олександр Петрович від інших відрізнявся тим, що взагалі не мав вищої освіти, а до газети працював кваліфікованим робітником.
107.
29/08/19
в Хмільнику пам’ятний знак, присвячений Героям Небесної Сотні.
108.
29/08/19
Фатальний випадок, з якого все почалося, стався 8 лютого позаминулого року. Глибоко вночі до хати Анатолія Гришка прибігла перелякана й скривавлена сусідка. Вона похапцем розказала, що її «кавалер» випив зайвого, влаштував сцену ревнощів, розбив скло, уламки якого вп’ялися їй у лице… Жінка голосила, що скло потрапило їй в очі, і Анатолій повів її до умивальника. А вже за кілька хвилин до хати увірвався той самий «кавалер». Він ображав «утікачку», кидався до неї, нападав на господаря, а той намагався його виштовхати з дому.
109.
22/08/19
Вкотре переконуюся: творчі люди не можуть жити в рутині. Буденні речі трансформують у творчий простір і залучають до нього інших. Про караоке-таксі Андрія Турка з захватом розповіла пасажирка, яка любить співати. Вона випадково сіла в музичне таксі, водій якого жартома заявив: без співів не поїде.
110.
20/08/19
Вінницька художниця, керамістка Юлія Гушул принесла любов до кераміки з дитинства. Створює глиняний посуд, прикраси, скульптури - ексклюзивні вироби з живою енергетикою та візерунками, підказаними природою. Проводить майстер-класи, знайомить з чарами глини дітей і дорослих, які теж хочуть відчути поклик предків та помедитувати через гончарське ремесло.
123456789101112131415161718192021