Новини

У даному розділі знаходиться 815 матеріал(ів)
121.
07/11/19
Осінь - пора ярмарків. Так звані «червоні базари», ярмарки-виставки в дитячих садочках, школах - люди збираються разом задля розваг, веселощів і, безумовно, ласощів. Одні - продають, другі - купують, але дуже рідко такі заходи мають безкорисливу складову. Натомість у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій до осіннього ярмарку готуються ретельно, й не тому, щоб виторгувати за запропоновані відвідувачам страви якомого більше та покласти зароблені купюри до власної кишені, а навпаки - пожертвувати отриманий дохід для благих цілей.
122.
07/11/19
вже понад рік працює у Вінниці
123.
07/11/19
Скільки разів і хто переводить головний годинник у Вінниці на Водонапірній вежі? Кому важче адаптуватися до переходу на зимовий та літній час, як на зміну реагують діти, і скільки потрібно, щоб звикнути до нового режиму?
125.
01/11/19
Бувають жінки, яких хочеться обіймати при зустрічі. З Танею Губарець ми знайомі недавно, можна навіть сказати, знаємо одна одну з соцмереж (не рахуючи короткої зустрічі на дитячому майданчику). Поки я діставала диктофон, вона вийняла з сумки масу для ліплення. Адже я прийшла на інтерв’ю з дитиною. Тетяна помітно хвилювалася, та коли подали чай з десертом, ми вже почувалися подругами.
126.
29/10/19
Ми завітали до майстерні молодої вінницької художниці Анни Борачук. У студії, де Анна малює та проводить майстер-класи з живопису для дорослих, багато мольбертів з картинами учнів, фарби, палітри. На кількох - власні роботи Анни, які ведуться паралельно. Дерев’яні різьблені стільці ручної роботи - їх створив тато, він зробив і мольберти. Не маючи художньої освіти, вона малює з ранніх літ під наставництвом батька, авторка оригінальних портретів, у яких казка переплелася з дійсністю. На правій стіні в майстерні - його роботи, на лівій - Анни. Стилі дещо схожі. Батько - майстер на всі руки і художник-самоучка Антолій Борачук перадав художню майстерність дочкам. Анна - переможниця художніх конкурсів, побувала з роботами на художньому пленері в Польщі та на виставці у Мюнхені.
127.
25/10/19
Не знаю, як вас, а мене дуже надихають на кулінарні подвиги майстерно зроблені, соковиті та яскраві фото апетитної їжі. Відомі фудблогери, які роблять бізнес на фотографіях їжі, знімають для ресторанів та торгових марок. А вінничанка Ольга Рибачок - сімейний лікар у декретній відпустці, пристрасна прихильниця фотографії та не менша любителька кулінарії, веде «солодкий» блог в Інстаграмі (olga_rybachok) для душі. Дивлячись на її фото, одразу хочеться щось спекти. Ми відібрали її рецепти з сезонних продуктів для затишних осінніх вечорів, у які хочеться зігрітися.
128.
24/10/19
Перукар із Гайсина Олена Росошенко перемогла у всеукраїнському чемпіонаті в індустрії краси, який організовує Спілка професіоналів України. Це найшанованіший в Україні професійний конкурс, у якому змагаються в напрямах перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж та моделювання брів. Цікаво, що цьогорічний б’юті-конкурс встановив рекорд України за кількістю учасників. Конкуренція була чималенька.
129.
24/10/19
Це невигадані історії, герої яких дивом залишилися живі в надзвичайних обставинах. Що це, попередження, його величність випадок, сила інтуїції чи священне Боже провидіння? Вирішуйте самі. Імен не називаємо, тому що всі ці люди, яких оминуло нещастя, досі топчуть ряст.
130.
22/10/19
Де у Вінниці зустріти привида? Куди можна дійти таємними ходами під містом? Які легенди гуляють Вінницею? Які цікаві історії криються у її вулицях? Прогулятися з таємничими персонажами, злякатися, посміятися, стати глядачем та учасником містичного шоу відтепер можна у Вінниці. З ними прогулянка вечірньою Вінницею, затишним і рідним для нас історичним центром, набуде іншого змісту і змусить глянути на давно знайоме свіжим поглядом. Поринути в атмосферу надприродного, незбагненного, потойбічного, пов’язаного з минулим нашого міста, допоможуть на авторській екскурсії «Вінниця містична».
34567891011121314151617181920212223