Новини

У даному розділі знаходиться 668 матеріал(ів)
151.
23/05/18
А ви знали, що паростки, бруньки та пагони набагато корисніші, ніж зрілі культури? Багаточисленні дослідження підтвердили: міні-зелень містить величезний процент мінералів, вітамінів, органічних кислот та інших речовин, необхідних кожному. Адже в перші дні активного росту в злаках та овочах акумулюється неймовірна кількість цінних елементів, в тому числі й рідкісні, такі як цинк, селен, молібден. В паростках пшениці, редису, моркви, конюшини, буряку, жита, гірчиці, редьки, соняшнику в 40 разів більше потрібних людині сполук, ніж у стиглих плодах та зернах. А ще міні-зелень – смачна й хрустка добавка до будь-яких страв. Недаремно їжу з мікрогріном подають у кращих європейських ресторанах. Втім, щоб спробувати свіжі паростки, не обов’язково йти у дорогий та пафосний заклад. Мініатюрну зелень легко виростити вдома, самостійно. Це не потребує ні капіталовкладень, ні значної площі. Власне, розбити міні-город можна просто на підвіконні.
152.
21/05/18
Володимир Вільчинський – людина-епоха. На початку квітня цього року йому виповнилося 87. А він, як і раніше, в курсі усіх, найновіших подій, пропагує реформи, вперто відстоює інтереси громади, не дає спуску керівникам і чиновникам… А ще он видав книжку – краєзнавчу, історичну, автобіографічну, почасти ліричну й однозначно філософську. Ось так найстаріший в області аграрій, герой, багаторазовий орденоносець, відомий громадський діяч став молодим письменником. Хіба не диво?
153.
15/05/18
Як же вона заздрила подругам… Тим, чиї батьки вважалися в селі порядними людьми. А вона соромилась своєї сім’ї, та, в першу чергу, батька. Татом цю людину називати не хотілося: він влаштовував скандали на рівному місці, ображав і міг вдарити маму, відверто зраджував її. Село було в курсі, що Микола Кривий щовечора ходить до Лідки, чоловік якої десь на заробітках.
154.
15/05/18
В селі Крутнів, Хмільницький район, пройшов перший фестиваль, присвячений зеленому туризму.
155.
10/05/18
Боєць за «русскій мір» з екзотичним ім’ям Рафаель сам зізнавався в суді, що воював і вбив чотирьох українських військових. Отримав 13 років ув’язнення за тяжкі злочини (участь у терористичній організації, участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань). Але вже за рік гуляє столицею. Столицею України, проти якої воював. Як таке можливо?
156.
08/05/18
Добрий день, шановні земляки. Звати мене Сергій Поляков, мені 40 років. Працюю робітником у Вінниці та виховую донечку Аню. Коли Ані було 9 років, в нашій маленькій родині сталося велике лихо. Моя дружина, мама Анічки, померла від раку печінки. Перебіг хвороби у неї був дуже швидкий, така молода і гарна, вона покинула нас назавжди.
157.
03/05/18
А тепер загроза нависла і над життям 31-річного Сергія - у нього руйнується печінка, терміново необхідна трансплантація.
158.
03/05/18
Шашлик, напевне, один із найстаріших наїдків на світі. Як тільки шматок м’яса випадково впав у жар, а печерні люди його витягли, спробували та переконалися, що це набагато смачніше, ніж сира мамонтятина… Одразу виник первісний шашлик – смажена здобич.
159.
02/05/18
Майже сто років тому її бабусю Марію Добровольську з містечка Липовець та дідуся Зиновія Ямкового з села Синарна Оратівського району революція і більшовицька окупація закинули аж до Франції. Про нелегку долю сім’ї, про історичну пам’ять та про пошуки родинного коріння французька викладачка і письменниця Марі-Франс Клер розповіла у своїй книзі.
160.
02/05/18
Вона досі пише вірші. Втім, частіше, переписує. Рядок до рядка, від руки, у товстий зошит… Ліна Біленька, найстаріша вінницька поетеса, мріє про те, що переписані нею поезії будуть надруковані. Що вона потримає в руках свою останню книгу - підсумок життя.
67891011121314151617181920212223242526