Новини

У даному розділі знаходиться 628 матеріал(ів)
21.
25/10/18
У нашій пошті чимало листів від людей з діагнозом «цукровий діабет». Сьогодні на їх запитання відповідає завідуюча терапевтичним відділенням №1 Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру Наталія Гуріна.
22.
22/10/18
Справжньою «епідемією» цивілізації можна назвати поширення раку молочної залози серед жіночого населення. Підступна хвороба здатна передчасно перервати життя як літніх, так і молодих, квітучих жінок. Не оминає ця біда і нашу країну. Замисліться лише: щогодини від цього захворювання в Україні помирає одна жінка. Між тим змінити ситуацію допоможе раннє виявлення хвороби, адже на 1 стадії рак грудей виліковується у 95% жінок.
23.
22/10/18
Що ми знаємо про себе? Мало, переконані координатори проекту «Назустріч сонцю». Він стартував із 1 жовтня, а його мета – дослідити, як насправді живе українська глибинка та розповісти про історії людей, котрі змінюють своє життя разом із життям громади.
24.
19/10/18
Це одне з найбільших та історично найцікавіших сіл Липовецького району. Колишнє містечко, волосний центр, місце ще дореволюційних найвитонченіших промислів, а в наші дні - професійної освіти. В різні часи з документів випливали все давніші дати заснування Зозова, завдяки чому й підійшов він днями до свого 500-річчя.
25.
19/10/18
Останніми роками у Вінницькій області значно розширилось коло прихильників і аматорів таїландського боксу. А зачинателями популяризації цього виду спорту у нас стали спортсмени з Шаргородського району, котрі наразі уже мають чемпіонські титули, що вибороли у різних змаганнях і турнірах Всеукраїнського рівня. Відтак, природно, що відкритий Кубок області з таїландського боксу муей-тай відбувся 13 жовтня саме в Шаргороді.
26.
17/10/18
Cтрашна трагедія сталася 20 липня в селі Іванів Калинівського району: двох дітей на велосипедах збив автомобіль. Хлопчик Іванко загинув, а його однокласниця Віка досі перебуває в обласній дитячій лікарні без свідомості. Її родина змушена звертатись до небайдужих за допомогою.
27.
11/10/18
Нині поштова марка України «святкує» свій столітній ювілей. З цієї нагоди в Музеї української марки ім. Якова Балабана, що розташований у Вінниці на вул. Соборній, відбулось урочисте погашення ювілейної марки, на якій відтворено історичне зображення доби УНР та зазначено: «100-річчя перших українських поштових марок».
28.
09/10/18
Представники громадськості райцентру та жителі Новоселиці, Почапинець, Куриловець, Василівки, Дубової, Сьомак, Кармелюкового, Пултівець, Зоринець і селища Браїлів провели акцію протесту проти будівництва неподалік Людавки сміттєзвалища.
29.
09/10/18
Асоціацію було створено у 2010 році під безпосереднім керівництвом видатного італійського лікаря-онколога професора Веронезі, якого вважають справжнім світилом онкології. Основна мета асоціації – впровадження в практичну охорону здоров’я новітніх методик діагностики та лікування РМЗ ; об’єднання провідних європейських та світових онкологічних клінік у боротьбі з цією недугою.
30.
08/10/18
Твердження про те, що «у війни не жіноче обличчя» чомусь не піддається сумніву. Проте хіба воно беззаперечне? У війни, яка точиться на Сході України та називається гібридною, кілька ликів, в тому числі жіноче. Дівчата-добровольці воюють пліч-о-пліч з чоловіками, серед медиків і парамедиків, волонтерів, психологів більшість жінок… А є ще дружини АТОвців – ті, які захищають захисників, моляться за них, підтримують, повертають до мирного життя.
12345678910111213