Новини

У даному розділі знаходиться 789 матеріал(ів)
21.
24/12/19
виготовлятимуть на вінницькому 45-му експериментальному механічному заводі.
22.
24/12/19
каже про себе Наталя Шліхта, кухар дитячого садочка «Казка», що у Стрижавці Вінницького району.
24.
24/12/19
саме ці слова почула від матері медсестра Марина Колеснік (Мосійчук) перед відбуттям для проходження служби до буремного Сходу ще на початку збройного конфлікту з Росією.
25.
24/12/19
від перших кроків та сміливої ідеї створення приміської ОТГ до призначення центральною виборчою комісією виборів депутатів та голови, пройшла Гавришівська об’єднана територіальна громада.
26.
20/12/19
Тим, хто отримує соціальну підтримку неправомірно, рано чи пізно доведеться за це відповідати. Це ще раз засвідчили результати масштабної перевірки надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яку здійснило Мінсоцполітики за підтримки Світового банку. Понад 33 мільйони гривень повертатимуть до бюджету громадяни, що надали недостовірні дані для отримання цього виду соціальних виплат.
27.
20/12/19
Правильний прикус і рівні зуби – це не лише естетика. Виявляється, неправильне положення нижньої щелепи призводить до цілого комплексу проблем зі здоров’ям: служить пусковим механізмом для серцево-судинних захворювань, сприяє розладам травлення та викривленням постави. Тому стоматологи б'ють на сполох та рекомендують ортодонтичне лікування. Про те, як запобігти проблемам з прикусом, від чого залежить здорове формування щелеп та які ефективні способи виправлення неправильного прикусу розповіла ортодонт, дитячий стоматолог Анастасія Мелешко.
28.
13/12/19
Того ж дня до Вінниці приїхали із плакати та своїми вимогами мешканці села Грузьке Гайсинського району. Вони також зверталися до голови облдержадміністрації, як до гаранта прав та свобод.
29.
13/12/19
Як ми уже повідомляли, у понеділок під стіни Вінницької облдержадміністрації з акцією протесту прибули активні громадяни із декількох сіл Гайсинського району, котрі прагнуть, аби врахували їхню думку щодо створення об’єднаної територіальної громади. Про те, що пристрасті довкола цього процесу не вщухають, «Вінниччина» писала вже декілька разів. Адже перспективні плани, в яких начебто враховано усі принципи цього об’єднання, надто далекі від реального стану справ. Найголовніше, як запевняли люди, зовсім не враховується їхня позиція.
30.
13/12/19
Історія замовчує, чим, коли й кому завинило українське село своєю багатостраждальною долею. І монголи з татарами селян гнобили, й польська шляхта глумилась, російський хамовитий пан мав їх за кріпаків. Але найбільше позбиткувалась, мабуть, радянська влада з її кривавою диктатурою, продрозверстками, колективізаціями, двома голодоморами, репресіями, спровокованою війною, що спричинила німецьку окупацію. Убивча «гігантоманія» і її наслідки
12345678910111213