Новини

У даному розділі знаходиться 546 матеріал(ів)
31.
15/05/18
Як же вона заздрила подругам… Тим, чиї батьки вважалися в селі порядними людьми. А вона соромилась своєї сім’ї, та, в першу чергу, батька. Татом цю людину називати не хотілося: він влаштовував скандали на рівному місці, ображав і міг вдарити маму, відверто зраджував її. Село було в курсі, що Микола Кривий щовечора ходить до Лідки, чоловік якої десь на заробітках.
32.
15/05/18
В селі Крутнів, Хмільницький район, пройшов перший фестиваль, присвячений зеленому туризму.
33.
10/05/18
Боєць за «русскій мір» з екзотичним ім’ям Рафаель сам зізнавався в суді, що воював і вбив чотирьох українських військових. Отримав 13 років ув’язнення за тяжкі злочини (участь у терористичній організації, участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань). Але вже за рік гуляє столицею. Столицею України, проти якої воював. Як таке можливо?
34.
08/05/18
Добрий день, шановні земляки. Звати мене Сергій Поляков, мені 40 років. Працюю робітником у Вінниці та виховую донечку Аню. Коли Ані було 9 років, в нашій маленькій родині сталося велике лихо. Моя дружина, мама Анічки, померла від раку печінки. Перебіг хвороби у неї був дуже швидкий, така молода і гарна, вона покинула нас назавжди.
35.
03/05/18
А тепер загроза нависла і над життям 31-річного Сергія - у нього руйнується печінка, терміново необхідна трансплантація.
36.
03/05/18
Шашлик, напевне, один із найстаріших наїдків на світі. Як тільки шматок м’яса випадково впав у жар, а печерні люди його витягли, спробували та переконалися, що це набагато смачніше, ніж сира мамонтятина… Одразу виник первісний шашлик – смажена здобич.
37.
02/05/18
Майже сто років тому її бабусю Марію Добровольську з містечка Липовець та дідуся Зиновія Ямкового з села Синарна Оратівського району революція і більшовицька окупація закинули аж до Франції. Про нелегку долю сім’ї, про історичну пам’ять та про пошуки родинного коріння французька викладачка і письменниця Марі-Франс Клер розповіла у своїй книзі.
38.
02/05/18
Вона досі пише вірші. Втім, частіше, переписує. Рядок до рядка, від руки, у товстий зошит… Ліна Біленька, найстаріша вінницька поетеса, мріє про те, що переписані нею поезії будуть надруковані. Що вона потримає в руках свою останню книгу - підсумок життя.
39.
02/05/18
Легендарний цар Атілла, який створив державу, котра простягалася від Рейну до Волги, похований в Ладижині. Саме тут знаходиться його оповита міфами, набита скарбами могила - в цьому переконаний місцевий краєзнавець, дослідник Михайло Провільський.
40.
26/04/18
Перше диво - сама Буша. Розповідати про неї можна довго й натхненно. Бо це і унікальний язичницький храм, і підмурки старовинної вежі, і сад скульптур з пісковика, і таємничий Гайдамацький Яр з реліктовими скелями, печерами, стрімкими потічками, «доісторичними» папоротниками. Та краще все побачити самому, ковтнути неповторного місцевого повітря.
1234567891011121314