Новини

У даному розділі знаходиться 589 матеріал(ів)
31.
02/08/18
Наразі працівники більшості сільських рад Шаргородського району зайняті організацією поточних ремонтів вулиць своїх населених пунктів. А ось в Рахнах-Лісових уже завершили капітальний ремонт дорожнього покриття однієї з центральних вулиць села.
32.
02/08/18
Двадцять п’ять років має водійського стажу Микола Іванов із села Шевченково Барського району. Заробив він його у тодішньому радгоспі «Більшовик» і реформованому господарстві СВАТ «Вінниччина». Далі настав розвал. Землі розпаювали, майно роздали, щоправда, за копійки. Нажилися на ньому не місцеві люди, а ті «зальотні», хто дорвався до «глибокого корита» чужого добра. А от Миколі Іванову нічого не дісталося, бо, не знаючи, поспішив і розрахувався за кілька місяців до масового дерибану. Викинули з «обойми» розпаювання і його дружину Лідію, яка трудилася у соціальній сфері села. – Проти несправедливості ми не хотіли бунтувати, змирилися з тим, що сталося, але не здалися на милість обставинам, – розповідає Микола Миколайович. – Почали з того, що посадили сад на шістдесяти сотках городу, який колись переписала на мене прабабка Ганна. Він знаходиться на окраїні села, біля урочища Кліщовина. Поряд із сортами Айдаред, Муцу і Голден заклали на свій страх і ризик два ряди персиків. Саджанці тоді дорогими були, так що переживань вистачало…
33.
02/08/18
З історії ми знаємо про сім чудес світу, мальовничі місця за кордоном. Віднедавна такий золотий список пам’яток архітектури сформовано і в нас. 2007 року відбулася всесвітня акція «7 чудес України». Шляхом інтернет-голосування, а також завдяки опитуванню 100 експертів із різних галузей визначили ці місця та об’єкти. Ось вони.
34.
02/08/18
В городах і на грядках ми нещадно боремося з бур’янами. Вони завдають нам багато клопотів і впливають на продуктивну віддачу землі. А тим часом є в природі і корисні бур’яни.
35.
02/08/18
Досі в Могилів-Подільському районі не створено жодної об’єднаної громади. А пропозиції сусіднім територіальним громадам від ініціаторів обєднання, зокрема, Могилів-Подільської міської , Вендичанської селищної , Козлівської сільської рад зазвичай зустрічають твердий супротив насамперед від очільників місцевих органів самоврядуванн.
36.
02/08/18
Днями зателефонував знайомий грибник із села Студена Піщанського району Микола Стременюк і здивував новиною. Побував він у найпівденнішому лісі нашої області і був вражений тим, що поруч із звичними для цієї пори трубчастими та пластинчастими грибами найбільше було… зморшків.
37.
02/08/18
З початку року у водоймах області потонула 31 людина. Врятували, витягши з хвиль, ще дев’ятьох. Лише в останній день липня пішло за водою двоє – 52-річний чоловік і 24-літній парубок.
39.
02/08/18
Проте жданівці пішли ва-банк і, доки Уланів «ламався» (а там і досі сумніваються в реформі), об’єдналася з сусіднім, найближчим селом Качанівкою.
40.
02/08/18
Київ, Харків, Львів, Одеса, Луцьк, Херсон, Полтава, Тернопіль… У міських гіпермаркетах і в сільських крамницях з’являються відділи чи, принаймні, полиці із благодійними товарами. Кожен, хто може і хоче, купує не одну, а дві паляниці. Чи дві пачки чаю. Або бере два пакунки круп. Та кладе оплачену решту окремо. А кожен, хто хоче, але кому бракує грошей, може взяти безкоштовний, оплачений кимось товар.
1234567891011121314