Новини

У даному розділі знаходиться 433 матеріал(ів)
41.
14/08/17
Був травень, вони з Ілонкою шукали собі «щось на літо». Нишпорили по секонд-хендах, вибирали новіше й модніше. Подруга міряла легеньку сукню на бретелях, вертілась перед дзеркалом… І раптом, обернувшись до Жені, сказала: - Коли я помру, поховайте мене у гарній сукні, добре? Женька покрутила пальцем біля скроні: - Що ти мелеш? Нам з тобою жити й жити.
42.
10/08/17
Про найсвіжіші новини та плани Подільського зоопарку розмовляємо з його директором Євгенієм Ткачиком.
43.
09/08/17
Принаймні, в цьому переконані маленькі художники, що навчаються у вінницькому Центрі розвитку дітей та юнацтва «ДивоСвіт». Навіть улітку вони не хочуть полишати своє улюблене заняття.
44.
07/08/17
Наразі на це питання є і ствердні, і заперечні відповіді, а офіційно відповість суд після слідства.
45.
07/08/17
У Вінниці для першого незалежного оцінювання при вступі до магістратури було відкрито 2 пункти тестування - у школах №2 та №4.
46.
02/08/17
- Тут щось зі мною сталося, - посміхаючись згадує Лера. - Перейшла на українську мову, й одразу полилися вірші. Вінниця - чудове місто. І тут найкрасивіший Шевченко - молодий, з дітьми, і не лише поет, а й художник.
47.
02/08/17
Письменника і цілителя-травозная Василя Шевчука привітали з 75-річнии ювілеєм.
48.
01/08/17
Про виявлений нещодавно на Вінниччині спалах вірусного захворювання свиней ішлося під час засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.
49.
27/07/17
...Олька підкорила його швидко, особливо не стараючись. Зачарувала навіть. Італійцю здавалося, досі він не жив, а животів. Навіть дружина, яка померла ще 10 років тому, не готувала йому стільки смачних страв. А попередні економки? Тільки й уміли робити бутерброди чи замовляти макарони з ресторану. А борщ? А голубці? А вареники? А ці, як їх… Налисники?.. Олька ж почувалася в рідній стихії. Вона завела курей, відгородивши трохи двору за будинком, й щодня робила своєму господарю пухкий, жовто-гарячий омлет. Поривалася й свинку завести, проте на ярмарку, куди привіз її Паоло, були сотні свиней, білі, чорні, плямисті, однак усі декоративні. «От народ, - бурчала Олька, повертаючись додому, - не знають, що таке людські свині». Коротше кажучи, сталося те, що мусило статися. Коли діти Паоло приїхали до батька на якесь там свято, він урочисто пред’явив їм документ, з якого випливало, що ця заробітчанка, ця селючка, ця Олга… Тепер їх мачуха, розпорядниця майна й рахунків...
50.
27/07/17
Є дві новини, добра й погана. Почнемо з першої: протягом цього року у вінницькій дитячій лікарні не виявили жодної дитини з вірусом гепатиту С. Минулого року, якщо хто пам’ятає, їх були десятки. Тоді батьки, активісти й депутати звинувачували лікарів, що вони не докладають максимум зусиль, аби убезпечити маленьких пацієнтів від страшної недуги, переливаючи їм вірус разом із зараженою кров’ю. Лікарі відбивалися й твердили, що їх вини у спалаху хвороби точно немає, однак заходи все-таки вжили. Тож сьогодні ситуація різко покращилась: донорську кров прискіпливо перевіряють і на станції переливання, і в лікарні. Погана ж новина полягає у тому, що, незважаючи на вжиті заходи, на державні програми, нові методи діагностики, профілактичні акції тощо, гепатит С, який за підступність називають «лагідним убивцею», продовжує розповзатися по Україні...
123456789101112131415