Новини

У даному розділі знаходиться 646 матеріал(ів)
51.
01/10/18
За словами Володимира Павлущика, начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби, на Вінниччині складна епізоотична ситуація. Різко зросла кількість випадків сказу, який, в основному, розносять лиси. А тому вперше в області вдадуться до вакцинації тварин за допомогою малої авіації. Іншими словами, над лісами з літаків будуть розкидати спеціальні, призначені для звірини їстівні брикети із вакциною.
53.
26/09/18
Таку місію взяла на себе волонтерська група «Бойові бджоли». Про різнопланову діяльність цієї групи говоримо з її координаторкою та лідеркою Громадської організації «А-ВЕСТА» Ларисою Полулях.
54.
25/09/18
Мало кому так щастить, як щастило Олегу. В 22 він отримав гарну, престижну роботу, в 24 одружився на красуні та перебрався разом із нею в окрему, трикімнатну квартиру. Багато хто на власне житло збирає гроші мало не до пенсії. А Олегові та Олі квартиру подарували на весілля. «Живи, сину, щасливо, - сказали батьки, передаючи ключі і папери. - А ми в село, нам для тебе нічого не шкода».
56.
25/09/18
Незважаючи на те, що дата випала не кругла – 656 років – до святкування в місті підійшли креативно. Акцент зробили не на розвагах (хоч їх не бракувало), а на спілкуванні. В рамках свята, зокрема, міський голова Сергій Редчик провів кілька «світських раутів» - приймав делегацію дітей та підлітків, гостей із міст-побратимів, депутатів і громадських діячів.
57.
20/09/18
У номінації «Художня література» перемогу здобула поетеса Ганна Осадко з Тернополя - за книгу вибраної лірики «Жити просто». А в номінації «Науково-популярна література» - вінницький письменник і краєзнавець Петро Скорук (за книгу "Могилівчани").
58.
29/08/18
Українські кліматологи запевняють: ліси на нашій території щезнуть до кінця століття. Про це, зокрема, йдеться у дослідженні, про яке розповіла Світлана Краковська, член міжурядової групи експертів з питань зміни клімату.
59.
29/08/18
Вінничанка Лариса Карвацька вирощує вдома, в горщечку, справжній китайський чай. Поки що для краси та приємного аромату, а згодом має намір заготовити його листочки для напою. Останнє, каже вона, процес складніший, ніж просто виростити чай.
60.
23/08/18
Його, здається, ніхто не любив. Сусіди сторонилися, а рідний син старався зайвий раз не попадатися на очі. Бо очі в Михайла були особливі - темні, як вуглини й пронизливі, мов леза. Зиркне - ніби наказ віддає. А коли ще скаже «Ні – і крапка», - хочеш, не хочеш, а робиш по його.
12345678910111213141516