Новини

У даному розділі знаходиться 464 матеріал(ів)
51.
28/09/17
До порядку денного чергової сесії обласної ради було внесено 60 питань та пункт «Різне». Перед початком їх розгляду депутати вшанували пам’ять свого колеги Ігоря М’ясківського та заслухали найактуальнішу інформацію про стан ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на складах боєприпасів біля м. Калинівка.
52.
28/09/17
На Вінниччині ГМ "ОПОРА" співпрацює з двома об’єднаними громадами - Барською та Дашівською - в рамках проекту «Формування бюджетів об’єднаних територіальних громад через призму потреб мешканців», що підтримується Посольством Великої Британії в Україні.
53.
27/09/17
Про це повідомив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Михайло Коваль.
54.
27/09/17
Здійснено лабораторний аналіз
55.
27/09/17
Жителів населених пунктів, що прилеглі до палаючих складів, прихистили, зокрема, у 5-й, 6-й, 29-й та 31-й школах міста Вінниці (було обрано заклади, наближені до лікарні швидкої допомоги та до шляху, що веде на Калинівку). Так, за словами директора Вінницької школи-гімназії №6 Наталі Тітової, у першу ніч після початку пожежі в очолюваному нею закладі розмістили 134 особи.
56.
27/09/17
Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення евакуйованого населення залучено 71 транспортний засіб, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС. В місцях безпечного розміщення евакуйованого населення організовано гаряче харчування та медичне забезпечення громадян. Прийнято рішення щодо призупинення навчання дошкільних та освітніх закладів розташованих у зоні можливого ураження.
57.
27/09/17
Стало відомо, що Кабмін виділить 100 мільйонів гривень із резервного фонду держбюджету на ліквідацію пожежі на складах із боєприпасами в Калинівці. Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні. Ситуацію особисто контролює Прем’єр-Міністр.
58.
27/09/17
Територію військових складів обстежують за допомогою квадрокоптерів. Евакуйованих розташовано в пунктах прийому, для них організовано харчування та надано медичну допомогу. Люди забезпечені усім необхідним, повідомляє департамент у справах ЗМІ міської ради. Вже в п’ятницю депутати на черговій сесії розглянуть питання про виділення Калинівській міській раді 5 млн грн на ліквідацію наслідків вибухів. Жодного випадку мародерства не було зафіксовано – території населених пунктів патрулюють підрозділи поліції, Нацгвардії та інших формувань. Про це повідомили евакуйованим людям голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Вони відвідали школу №6, де ще вночі було розгорнуто пункт прийому громадян.
59.
27/09/17
Про це повідомив на прес-брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. В одному працюють фахівці не лише Вінницької області, а й група оперативного реагування з центральних органів виконавчої влади, керівництво Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії України, Міноборони, Генштабу. Інший штаб діє безпосередньо в Калинівці. Для евакуації населення було виділено автобуси з Калинівськи та Вінницького району. Також Вінницька міська рада надала муніципальний транспорт. Андрій Гижко висловив окрему подяку волонтерам, які відгукнулися через соцмережі і долучились до вивезення людей із зони ризику. На 4 годину ранку були наявні 37 вільних автобуси, готових виконувати рейси по евакуації людей. Тож у радіусі 5-ти км від зони загоряння повністю евакуйоване населення, за винятком жителів, які переховуються у власних підвалах та інших укриттях і не виявляють бажання залишати свої домівки. Примусово ніхто людей не вивозить.
60.
27/09/17
Про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу Калинівки оповіщено жителів цього міста і населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка. За заявками мешканців додатково здійснено відселення з сіл Іванів та Лісова-Лисіївка. Як уже повідомлялося, евакуйовано понад 30 000 чоловік. Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення людей залучено 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги. Працюють психологи ДСНС, які надають жителям сіл кваліфіковану підтримку. Згідно з оперативною інформацією, травмовано 1 особу, яку госпіталізовано до медичного закладу, травмування другої людини внаслідок НС не підтверджено. Підрозділи ДСНС ліквідовано загоряння 6 споруд, що виникли внаслідок влучання боєприпасів. Також здійснюється моніторинг протипожежного стану населених пунктів в зоні надзвичайної ситуації.
12345678910111213141516