Новини

У даному розділі знаходиться 789 матеріал(ів)
51.
27/11/19
21 листопада Вінницький обласний центр народної творчості відзначив 80-річний ювілей. Поважну дату відзначали урочисто, велелюдно, з гостями, друзями і святковим концертом «Народу вічний оберіг».
52.
27/11/19
Немирівська міська ОТГ стала одним із переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року - 2019» серед об’єднаних громад, посівши перше місце у номінації «Найбільш відкрита бюджетна інформація у громаді». Церемонія нагородження відбулась нещодавно у Києві за участі понад 300 представників громад, урядовців, послів іноземних держав та експертів. Номінантів оцінювали за багатьма критеріями у галузі управління публічними фінансами. А загалом премія «Кришталь року - 2019» – це нагорода за бюджетну прозорість та ефективне управління коштами громади.
53.
27/11/19
Цю об’єднану територіальну громаду, що поєднала в одне ціле селище Вапнярка та невелике розташоване поруч село Колоденка, було створено у 2016 році. А Олександр Горенюк очолює її із самого початку. Спершу як голова Вапнярської селищної ради, а з вересня 2016 - як очільник Вапнярської об’єднаної територіальної громади.
54.
26/11/19
У селі Медвідка Вінницького району відбувся творчий звіт працівників місцевого сільського клубу.
55.
25/11/19
І ви не чули про картопляне варення? Про кабачкове з ананасовим смаком вже знали, і навіть куштували його, а ось із картоплі... Тим часом воно справило справжній фурор на нещодавньому «Картопля-фесті», що відбувся у Тиврові. Тоді господині з усього району намагались перевершити одна одну в майстерності. Звісно, віддали належне класиці у вигляді дерунів та вареників з картоплею, але й шукали рецептів чогось ну зовсім не банального! Поза конкуренцією виявилось варення з картоплі, яким пригощала громада Великої Вулиги. Незвичайний десерт виготовила сільський голова Світлана Олійник. Відтоді в знайомих та не дуже одне прохання – поділитися рецептом.
56.
25/11/19
Його встановили на території підприємства «Вінницязеленбуд». Це місце нечуваної людської трагедії – там нацисти у роки фашистської окупації розстрілювали та ховали у братських могилах єврейське населення, тут був вінницький «Бабин яр». Тоді земля захлинулась від крові, здригнулась від невимовних страждань і заплакала за невинно убієнними… Тепер на сакральному місці, поруч із пам’ятником, знищеним нацистами в роки Другої світової війни, єврейським дітям, відкрито пам’ятний знак «Праведникам народів Світу». Автори обеліска – Володимир і Наталя Насонови з Теплика. Зазначимо, що це вже третій пам’ятник праведникам народів Світу, відкритий на території Вінницької області (також вони встановлені у Могилеві-Подільському та Хмільнику).
57.
25/11/19
Хто реальний власник Вінниччини - кому належать сотні тисяч гектарів чорнозему?
58.
22/11/19
Цікаву ініціативу для школярів вперше втілили в міській раді в Хмільнику.
59.
22/11/19
Які місця ви вважаєте доречними для знайомства? За яких обставин можна зустріти свою половинку? Коли доля не знаходиться сама, можливо, варто її пошукати? Реалізувати мрію про сім’ю, зустріти справжнє кохання, закохатися з першого погляду можна завдяки «швидким побаченням». 1 грудня молоді самотні вінничани отримають можливість зробити перший крок у новий поворот свого життя. Вінничанин Артем Кузь реалізує цей доволі поширений в цивілізованих країнах спосіб знайомства в нашому місті над Бугом.
60.
19/11/19
Ця трагедія сталася ще в березні. Так, для 80-річного вінничанина Сергія Липача убивство його улюбленця - велика трагедія, адже за кілька місяців до того пенсіонер втратив сина. Теж через побиття… І песик був для нього хоч якоюсь розрадою.
12345678910111213141516