Новини

У даному розділі знаходиться 647 матеріал(ів)
61.
23/08/18
Його, здається, ніхто не любив. Сусіди сторонилися, а рідний син старався зайвий раз не попадатися на очі. Бо очі в Михайла були особливі - темні, як вуглини й пронизливі, мов леза. Зиркне - ніби наказ віддає. А коли ще скаже «Ні – і крапка», - хочеш, не хочеш, а робиш по його.
62.
23/08/18
Не можна, але треба. Бо вона багато чому вчить. Отже…
63.
16/08/18
Щоби люди могли саме так висловлювати свої почуття, сільському голові Віктору Боднюку та його однодумцям доводиться багато працювати. Віктор Максимович очочолює громаду всього лиш два роки. Правда, довго вагався перед тим, як місцевий електорат довірив йому управлінську «булаву». Декілька разів на виборчих перегонах навіть знімав кандидатуру у претенденти на неї. Та прагнення зробити привабливою рідну місцину не лише для односельців, а й для гостей, переважило. У своєму фермерському господарстві, яке також вимагає і знань, і хисту, і недоспаних ночей, довірив давати лад дружині Вірі, а сам, як мовиться, з головою поринув у справи села. І перше, на що було взято курс, то це на розчистку «Авгієвих стаєнь». Адже добре знає: візитівка кожного населеного пункту - його чистота й благоустрій. Тому-то вже у 2016-му сміття зі стихійних звалищ вивезли не мало не багато, а 600 тонн. І в основному - благодійно. А вже торік - 120 тонн. Не припиняють цю справу і нині.
64.
16/08/18
На обійсті вінничанина Ігоря Федоришина розташувався не просто звичний для нас садочок з яблуками, грушами та сливами, а справжнісінькі тропіки (чи навіть субтропіки) з усім розмаїттям тамтешніх екзотичних плодів. І все успішно родить та щороку тішить господарів високими врожаями. І якщо вам, аби посмакувати інжирами, фініками чи гранатами, потрібно вирушити в супермаркет або ж на ринок, то Ігор Васильович всі культури «приручив» поруч з домівкою. Він навіть банани вирощує (засвідчую, адже бачила на власні очі). А на розлогих ліанах, зовсім як у джунглях, мирно достигають ківі.
65.
16/08/18
Вуликотерапія, така екзотична ще недавно, стає дедалі популярнішою серед шанувальників нетрадиційних методів лікування. Та й не лише в них: прибічники цілком офіційної медицини теж не проти випробувати на собі «лікарський сон» на бджолиних вуликах.
66.
16/08/18
Зовсім небагато є місць, освячених явленням Божої Матері після успіння її земного життя. Найвідоміші – Афон, Почаїв та ще Йосафатова долина біля Голинченець в Шаргородському районі. Щоліта 15 серпня сюди йдуть хресною ходою тисячі православних вірян з усіх куточків України з молитвами про зміцнення віри, а останніми роками – про настання миру на рідній землі.
67.
16/08/18
Визнані майстри вирощування плодово-ягідної продукції Володимир та Олена Пастухи із села Попівці Барського району знову приймали гостей. Корпорація «Вінницясадвинпром» у співдружності зі всесвітньовідомими фірмами-партнерами, які спеціалізуються на виробництві й застосуванні засобів захисту рослин та інших технологічних препаратів, організували у їхньому фермерському господарстві пізнавально-практичне навчання. Сюди приїхали науковці з провідних вузів держави та колеги з чотирьох областей.
68.
16/08/18
Лілія Іванівна Каленіченко багато років пропрацювала в одній з найкращих оздоровниць України – Хмільницькому санаторії залізничників. Вона лікар-невропатолог вищої категорії, відмінник охорони здоров’я, Почесний залізничник, автор майже двох десятків наукових праць. А поза тим - «людина лісу».
69.
14/08/18
Розповідають, того дня Леонід Романчук, 45-річний житель села Жорнище, пас із дружиною худобу. А увечері йому «щось зробилось». Між іншим, вже не вперше. Свого часу чоловік напівголим із косою зайшов до школи та сільради, але тоді був день, його вдалося втихомирити й пролікувати.
70.
14/08/18
Про Сергія Редчика у Хмільнику казали, що він талановитий організатор, дбайливий господар і, до всього естет. Особливо, коли, будучи керівником міського управління праці й соцзахисту, створив на його території гарненький, мов іграшка парк для відпочинку пенсіонерів. Тепер Сергій Редчик – міський голова. І його критикують саме за те, за що колись хвалили. Мовляв, носиться зі своїм ландшафтним дизайном, а кому він потрібен?..
1234567891011121314151617