Новини

У даному розділі знаходиться 464 матеріал(ів)
61.
27/09/17
Як відомо, о 22 годині 26 вересня 2017 року до ДСНС надійшла інформація про те, що на території військового складу 48 арсеналу Збройних сил України (військова частина А1119), розташованого на території Калинівського району, виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. За даними Міноборони, на складах зберігається орієнтовно 83 тис. тон боєприпасів; населення військового містечка – 1 тис. 100 чол.;загальна площа території – 586 га; На даний час на території військового складу відбувається детонація боєприпасів інтенсивністю 3 вибухи за хвилину, інтенсивність знижується. Для проведення розвідки та гасіння пожежі залучено два протипожежні танки та засоби повітряної розвідки. Основне завдання локалізація осередків пожежі та недопущення подальшого поширення вогню. Авіація ДСНС та наземні підрозділи знаходяться в стані готовності до практичного застосування. Безпосередньо периметр об’єкту взято під охорону підрозділами нацполіції, ДСНС, НГУ. В зоні надзвичайної ситуації для координації дій знаходиться начальник Генерального штабу-Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко. Здійснюється постійний моніторинг та контроль ситуації членами оперативного штабу під керівництвом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія.
62.
27/09/17
За оперативною інформацією ДСНС, з місця події в Калинівці та ближніх селах уже евакуйовано понад 30 000 чоловік. Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення населення залучено 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС. Травмовано 2 особи, яких госпіталізовано до медичних закладів. Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 4 житлових будинків, що виникло внаслідок влучання боєприпасів. Наразі закрито руху всіх видів транспорту, утому числі:- автотранспорту на автодорозі Житомир – Могилів – Подільський; залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка Південно-Західної залізниці; повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від м. Калинівка.
63.
27/09/17
26 вересня близько 21:00 сталась пожежа і почали лунати вибухи на території військового арсеналу, розташованого поблизу міста Калинівка і с. Сальник.
64.
18/09/17
Не почуватись зайвими та самотніми допомагає людям поважного віку проект «Новий статус - нові можливості».
65.
14/09/17
завдяки участі міста у програмі «Угода мерів», підтриманій Європейським Союзом.
66.
13/09/17
Цього року премія ім. Михайла Коцюбинського вперше присуджувалась у двох номінаціях - «Художня література» та «Науково-популярна література», тобто визначались два рівноцінних лауреати.
67.
04/09/17
- Приїхати можеш? - Сумно говорила в слухавку Наталка. - Забагато щось у мене неприємностей… То одне, то інше. Уявляєш, в сарай залетіла сова. Ага, справжня! Така здоровенна. Пробувала вигнати - забилася в куток і сичить. Боюся, око виклює. Так і сидить у сараї. А в мене там Мурка із кошенятами…
68.
23/08/17
переконаний директор відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Вінницькій області Олег Левченко. На сьогодні можна виділити п'ятірку регіонів (Хмельниччина, Житомирщина, Тернопільщина, Дніпро, Луцьк), де люди одразу схвально поставилися до процесу децентралізації, і де на те була політична воля депутатського корпусу і голів облдержадміністрацій. Власне, тому ці регіони й мають найкращі результати об'єднання громад. Ставши лідерами реформи децентралізації, вони отримали нові можливості у вигляді субвенцій та додаткових коштів із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Натомість, як піонери, зіштовхнулися з певними труднощами та недосконалою і недопрацьованою законодавчою базою.
69.
23/08/17
Враження маштабності справляє затверджений локальним депутатським корпусом перспективний план Вороновицької об'єднаної територіальної громади. В уже сформовану ОТГ, куди входить Вороновиця та село Комарів, хочуть приєднати аж 15 територіальних громад. Звісно, це лише плани на папері, кінцевий результат беззаперечно залежатиме від рішення самих мешканців населених пунктів.
70.
23/08/17
- Не пущу! - Гнівно кричала Тетяна. - Я тебе не для держави народжувала! Де була держава, коли я на трьох роботах розривалася, щоб тебе прогодувати? Де вона була, коли ти хворів, а ліки за скажені гроші? Куди дивилася держава, коли ти на бюджет не вступив, бо хабара не дали? Твоя держава нам нічим не помагала, плювала на нас, а тепер борги вимагає!.. - Ну що ти говориш, ма, - Максим хапався за голову. - Твоя держава, моя держава… Вона, по-перше, наша. А, по-друге, люди воюють за мир, за щастя, не за державу. Ти ж хочеш, щоб нарешті був мир? Щоб уся ця чортівня скінчилася?..
1234567891011121314151617