Новини

У даному розділі знаходиться 636 матеріал(ів)
61.
14/08/18
Якщо ви хочете послухати класичну музику, вам потрібно до консерваторії, якщо вам подобається шансон, сідайте в маршрутку, а якщо вас цікавить ненормативна, нецензурна лексика, - підіть на перший-ліпший дитячий майданчик. Чи шкільний стадіон. Коротше кажучи, туди, де діти й підлітки. Почуєте такі добірні матюки, яких не чував навіть Лесь Подерв’янський.
62.
14/08/18
Вчителі з села Козинець, а також батьки учнів, які навчаються в місцевій школі, влаштували мітинг-протест під стінами Тростянецької районної державної адміністрації. Причина – грядуща «оптимізація», після якої в Козинцях залишать лише початкові класи.
63.
13/08/18
Тамтешній «Медичний центр Святителя Луки» набув виняткової популярності не лише на Вінниччині… Нині вже мало кого можна здивувати приватними медичними закладами. Однак Немирівський «Медичний центр Святителя Луки» за професійним рівнем надання медичних послуг та комфортом перебування у ньому пацієнтів міг би прикрасити собою не лише Вінницю, а й столицю України. Тим більше приємно, що ця медична установа розташована не в обласному центрі, а у тихому й затишному Немирові. І в цьому, очевидно, теж є глибокий сенс. Адже часто-густо хворі потребують лікування не лише тіла, а й елементарного відпочинку від щоденної суєти і нервового напруження, від котрого, як відомо, «всі хвороби». Тож недаремно медичний Центр названо іменем Святителя Луки, який умів оздоровлювати і тіло, і душу.
64.
12/08/18
Горбатка буйволоподібна, горбатка бізонова, цикадка виноградна...Чого чекати від цієї дивної істоти?
65.
12/08/18
- Шось Толька давно до мене не заходив, племенник мій, - скаржилась одного разу баба Сіма. - Та ж він помер ще вторік. - Ти бач, а я й забула… І тата забрали, розстріляли в Вінниці, і мама померли, і брат старший погиб, і їдна сестра померла, і друга, і племенник Толька вже помер. Всі вимерли, а я живу…
66.
12/08/18
Вони принесли непритомного до лікарні, покликали чергову медсестру...
69.
07/08/18
витрачає заслужений художник України Микола Климович, майстер з художньої обробки дерева та соломки
1234567891011121314151617