Новини

У даному розділі знаходиться 546 матеріал(ів)
61.
20/03/18
Фотоальбом Народного художника України Володимира Козюка «Хата під стріхою. Останній штрих минулого тисячоліття» презентували в обласній філармонії.
62.
18/03/18
Таке питання нерідко ставлять наші співгромадяни чиновникам, надавачам різних послуг, а після тривалих митарств - ще й «гарячій лінії» газети «Вінниччина».
63.
15/03/18
Незручно і невиховано запитувати у жінки про вік. Навіть коли їй – трішки за 90… Вінничанка Клавдія Іллівна Левкович своїх років не приховує і не кокетує. «Я 1926 року народження, - розповідає. – Самій не віриться, що маю за плечима 92 роки. Коли вони збігли, де поділися?.. Але щаслива, що прожила недаремно і цікаво. Маю чималий стаж сімейного життя: у мирі і злагоді з покійним нині чоловіком Миколою Павловичем (пішов за межу півтора роки тому) прожили 63 роки! Дай Бог, щоб всі так жили», - сплескує у долоні і змахує сльозу…
64.
15/03/18
Випускники профтехучилищ не оббивають пороги центрів зайнятості та майже не потерпають від безробіття: чи не 100% з них працевлаштовуються. Такою є кон’юнктура сьогоднішнього ринку і така тенденція підвищеного попиту на кваліфіковані кадри з виробничих спеціальностей збережеться найближчими роками. Це підтверджують і роботодавці, і менеджери з персоналу. Нещодавно в обласній філармонії відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді «ПрофіСтарт: обери своє майбутнє». І він лише підтвердив цю закономірність.
65.
15/03/18
Такий прогноз, принаймні, робить відомий народний синоптик Леонід Горбань. Саме він, нагадаємо, спрогнозував морози на початку весни та різке похолодання зі снігом і морозами, яке розпочнеться 17 березня.
66.
15/03/18
Наш товариш-газетяр, автор, якого знали в усій Україні, безмежно поважали читачі, перед яким схиляли голови колеги, рік тому пішов у кращий світ. Напевне, туди, де значно більше правди, справедливості, де не потрібно когось захищати, де ніщо не роз’ятрює серце.
67.
12/03/18
…З нами в Одеському «гідрометі» (гідрометеорологічному інституті) вчилось багато іноземців з «сонячних країн». Бо ж СРСР помагав їм будувати комунізм - треба ж було йому скрізь всунути свого носа…
68.
06/03/18
Шанувальники рубрики звикли до стандартного зачину: мовляв, готувати наша героїня (чи герой) обожнює з дитинства. Однак не в цьому випадку, бо Лариса Куроптєва довгий час до куховарства ставилась, як до буденної і досить нудної роботи.
69.
06/03/18
Цілком можливо, що жіноче свято 8 Березня ми відзначаємо востаннє. А вже з наступного, 2019 року, замість 8 числа стане вихідним 9 березня - день Шевченка. Ці та інші зміни у державний календар пропонує Інститут національної пам’яті та підтримує чимало депутатів Верховної Ради. Втім, дата 8 березня хоч і втратить статус вихідного, залишиться Міжнародним жіночим днем. Днем, який не викреслиш з історії. Але… Що ми знаємо про цю історію? Як так сталося, що день боротьби за права і свободи жіноцтва став легковажним і грайливим святом, впродовж якого, замість реальних, нарівні з чоловічими прав і гарантій, жінкам підносили бліді оранжерейні квіточки?
70.
03/03/18
І в які строки? Про це запитує, зокрема, наш читач Іван Антонович Коцюруба з села Купчинці Іллінецького району. Такі питання, особливо з настанням весни, актуальні для багатьох садівників.
1234567891011121314151617