Новини

У даному розділі знаходиться 788 матеріал(ів)
71.
15/11/19
20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози Сьогодні онкологічні захворювання продовжують бути в центрі уваги сучасної медицини. Справжньою «епідемією» цивілізації можна назвати поширення раку молочної залози серед жіночого населення. Грізна хвороба нерідко забирає життя як літніх, так і молодих жінок. Ця недуга посідає сумне лідерство в структурі онкозахворюваності жіноцтва Вінниччини. У Вінницькій області за останні три роки захворюваність зросла на 9%. Щорічно у вінницькому регіоні реєструється близько 550-570 первинних випадків раку молочної залози. Досвід та щоденна практика показують, що на 1 стадії рак грудей виліковується у 95% жінок. Рак – це захворювання, яке повністю лікується, однак для цього потрібно виявити недугу на початкових стадіях. Тож найважливішим завданням у сучасній онкології є рання діагностика злоякісних пухлин. На цьому акцентує увагу заступник головного лікаря ПРЦО Олександр Гудзь. Однак з цим у нашій країні велика проблема, адже багато жінок з різних причин зволікають з походом до лікаря, чим зменшують свої шанси на сприятливий результат лікування.
72.
15/11/19
І не лише ваше… Факти і знання, які наводимо нижче, допоможуть вам раціонально діяти в критичній ситуації. Адже паніка, неправильний порядок дій або нерозуміння серйозності ситуації в багатьох випадках майже завжди призводять до сумних наслідків. Найчастіше це прямий результат браку знань. А береженого Бог береже! Використання декількох миючих засобів Ніколи не використовуйте відбілювач і миючі чистячі засоби на основі аміаку або нашатирного спирту одночасно і в одній кімнаті! Поєднання їх парів утворює токсичний газ хлорамін; він викликає неприємні симптоми, а в деяких випадках навіть становить небезпеку для життя. Аміак часто зустрічається в засобах для миття вікон і дзеркал.
73.
15/11/19
Шестирічна Марійка Усата, що мешкає в Строїнцях Тиврівського району, цьогоріч пішла до першого класу. Жвава дитина з допитливим характером і доброю вдачею чудово навчається, її успіхами тішаться батьки та перша вчителька. Здається, звичайне дитяче життя, але… Але Марійка вже кілька років поспіль бореться з грізною недугою. Її діагноз: нефробластома білатеральна. Щоб здолати онкологічну хворобу, дитині провели вже кілька складних операцій, є гарний прогрес в лікуванні, але попереду, в листопаді, ще одна операція, на яку в сім’ї не вистачає коштів.
74.
15/11/19
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Ці люди - справжні сподвижники, саме вони не дозволяють розчинитись багатющому спадку українського скарбу у мінливому сьогоденні.
75.
15/11/19
Того дня у концертній залі «Плеяди» співали українською та вірменською, білоруською та польською, грузинською та молдовською. Лунали народні мелодії етнічних меншин, виконувались національні танці, а глядачів підкорювали і акапельні, і колективні вокальні номери творчих об’єднань чи не з усіх районів області. Зокрема, акапельним виступом з піснею «Ой, роде наш красний» розпочала ХІV обласний фестиваль національних культур «Подільські барви» Владислава Смаляна, солістка Кам’янецького МБК Липовецького району, учасниця телепроекту «Голос. Діти». Саме після участі у цьому проекті вона стала популярною виконавицею, відомою не лише на Вінниччині.
76.
15/11/19
Цей рік неприємно вразив рідкісним неврожаєм картоплі. По-різному бувало, але щоб так… Одразу кілька факторів стало причиною рекордно низького врожаю і рекордно високих цін. Культура, яка прекрасно почувається в помірному кліматі, не зрозуміла жартів природи із чергуванням злив та пустельної спеки. Тож бульба, якщо не згнила в перші місяці, то спеклась у стадії дозрівання. У результаті маємо нечуваний дефіцит другого хліба. І як би там хто не іронізував, без цих коренеплодів таки не обійтися. А найнижча ціна, за оптової закупки, стартує на межі 10-11 гривень, у супермаркетах сягає ледь не 20. І не накупишся, і не наїсися. Експерти зауважують, що ціна картоплі в середньому в 3,3 раза вища, ніж в аналогічний період минулого року. Не виправили ситуацію і широко розрекламовані червоні базари.
77.
15/11/19
За майже три десятиліття незалежності України лише впродовж кількох останніх років місцеве самоврядування почало отримувати реальні можливості для здійснення своїх повноважень. Принаймні там, де першими зважились іти шляхом децентралізації правовідносин між центром і базовим рівнем. Яскравим прикладом цього є Іванівська об’єднана територіальна громада у Калинівському районі.
78.
15/11/19
Про ціну «людини Гройсмана», заЗЕленілий Фейсбук, чому не ходить в церкву, поки судять Ігоря Салецького та від чого щомісяця шаленіє дружина губернатора
79.
15/11/19
Водоканалу в Хмільнику - 50! Одне з найпотужніших підприємств водозабезпечення в області КП «Хмільникводоканал» відзначило золотий ювілей. У залі засідань Хмільницької міської ради відбулися урочистості. Привітали колектив чимало гостей, колег, ветеранів, друзів та партнерів підприємства. У святковій програмі - нагородження кращих працівників підприємства, вшанування ветеранів праці та слова привітання від гостей.
80.
15/11/19
3D-технології, що не так давно бурхливо увірвались в наше життя, останнім часом активно використовуються в медицині. Не стала винятком і онкологія: тривимірні методики здійснюють своєрідну «тиху революцію», що змінило підходи в лікуванні хворих цього профілю. Нині 3D-друк надає безліч нових можливостей. Зокрема, це проведення складних операцій з пересадкою зроблених за індивідуальними параметрами імплантатів чи кісткових аутотрансплантатів для пластичного заміщення післяопераційних дефектів.
123456789101112131415161718