Новини

У даному розділі знаходиться 652 матеріал(ів)
71.
16/08/18
Зовсім небагато є місць, освячених явленням Божої Матері після успіння її земного життя. Найвідоміші – Афон, Почаїв та ще Йосафатова долина біля Голинченець в Шаргородському районі. Щоліта 15 серпня сюди йдуть хресною ходою тисячі православних вірян з усіх куточків України з молитвами про зміцнення віри, а останніми роками – про настання миру на рідній землі.
72.
16/08/18
Визнані майстри вирощування плодово-ягідної продукції Володимир та Олена Пастухи із села Попівці Барського району знову приймали гостей. Корпорація «Вінницясадвинпром» у співдружності зі всесвітньовідомими фірмами-партнерами, які спеціалізуються на виробництві й застосуванні засобів захисту рослин та інших технологічних препаратів, організували у їхньому фермерському господарстві пізнавально-практичне навчання. Сюди приїхали науковці з провідних вузів держави та колеги з чотирьох областей.
73.
16/08/18
Лілія Іванівна Каленіченко багато років пропрацювала в одній з найкращих оздоровниць України – Хмільницькому санаторії залізничників. Вона лікар-невропатолог вищої категорії, відмінник охорони здоров’я, Почесний залізничник, автор майже двох десятків наукових праць. А поза тим - «людина лісу».
74.
14/08/18
Розповідають, того дня Леонід Романчук, 45-річний житель села Жорнище, пас із дружиною худобу. А увечері йому «щось зробилось». Між іншим, вже не вперше. Свого часу чоловік напівголим із косою зайшов до школи та сільради, але тоді був день, його вдалося втихомирити й пролікувати.
75.
14/08/18
Про Сергія Редчика у Хмільнику казали, що він талановитий організатор, дбайливий господар і, до всього естет. Особливо, коли, будучи керівником міського управління праці й соцзахисту, створив на його території гарненький, мов іграшка парк для відпочинку пенсіонерів. Тепер Сергій Редчик – міський голова. І його критикують саме за те, за що колись хвалили. Мовляв, носиться зі своїм ландшафтним дизайном, а кому він потрібен?..
76.
14/08/18
Росте ця яблуня в місті Кролевці Сумської області. Та, кажуть, має понад 220 років, бо виплекав дерево садівник князя Мещерського.
77.
14/08/18
Якщо ви хочете послухати класичну музику, вам потрібно до консерваторії, якщо вам подобається шансон, сідайте в маршрутку, а якщо вас цікавить ненормативна, нецензурна лексика, - підіть на перший-ліпший дитячий майданчик. Чи шкільний стадіон. Коротше кажучи, туди, де діти й підлітки. Почуєте такі добірні матюки, яких не чував навіть Лесь Подерв’янський.
78.
14/08/18
Вчителі з села Козинець, а також батьки учнів, які навчаються в місцевій школі, влаштували мітинг-протест під стінами Тростянецької районної державної адміністрації. Причина – грядуща «оптимізація», після якої в Козинцях залишать лише початкові класи.
79.
13/08/18
Тамтешній «Медичний центр Святителя Луки» набув виняткової популярності не лише на Вінниччині… Нині вже мало кого можна здивувати приватними медичними закладами. Однак Немирівський «Медичний центр Святителя Луки» за професійним рівнем надання медичних послуг та комфортом перебування у ньому пацієнтів міг би прикрасити собою не лише Вінницю, а й столицю України. Тим більше приємно, що ця медична установа розташована не в обласному центрі, а у тихому й затишному Немирові. І в цьому, очевидно, теж є глибокий сенс. Адже часто-густо хворі потребують лікування не лише тіла, а й елементарного відпочинку від щоденної суєти і нервового напруження, від котрого, як відомо, «всі хвороби». Тож недаремно медичний Центр названо іменем Святителя Луки, який умів оздоровлювати і тіло, і душу.
80.
12/08/18
Горбатка буйволоподібна, горбатка бізонова, цикадка виноградна...Чого чекати від цієї дивної істоти?
123456789101112131415161718