Новини

У даному розділі знаходиться 684 матеріал(ів)
81.
19/10/18
Останніми роками у Вінницькій області значно розширилось коло прихильників і аматорів таїландського боксу. А зачинателями популяризації цього виду спорту у нас стали спортсмени з Шаргородського району, котрі наразі уже мають чемпіонські титули, що вибороли у різних змаганнях і турнірах Всеукраїнського рівня. Відтак, природно, що відкритий Кубок області з таїландського боксу муей-тай відбувся 13 жовтня саме в Шаргороді.
82.
17/10/18
Cтрашна трагедія сталася 20 липня в селі Іванів Калинівського району: двох дітей на велосипедах збив автомобіль. Хлопчик Іванко загинув, а його однокласниця Віка досі перебуває в обласній дитячій лікарні без свідомості. Її родина змушена звертатись до небайдужих за допомогою.
83.
11/10/18
Нині поштова марка України «святкує» свій столітній ювілей. З цієї нагоди в Музеї української марки ім. Якова Балабана, що розташований у Вінниці на вул. Соборній, відбулось урочисте погашення ювілейної марки, на якій відтворено історичне зображення доби УНР та зазначено: «100-річчя перших українських поштових марок».
84.
09/10/18
Представники громадськості райцентру та жителі Новоселиці, Почапинець, Куриловець, Василівки, Дубової, Сьомак, Кармелюкового, Пултівець, Зоринець і селища Браїлів провели акцію протесту проти будівництва неподалік Людавки сміттєзвалища.
85.
09/10/18
Асоціацію було створено у 2010 році під безпосереднім керівництвом видатного італійського лікаря-онколога професора Веронезі, якого вважають справжнім світилом онкології. Основна мета асоціації – впровадження в практичну охорону здоров’я новітніх методик діагностики та лікування РМЗ ; об’єднання провідних європейських та світових онкологічних клінік у боротьбі з цією недугою.
86.
08/10/18
Твердження про те, що «у війни не жіноче обличчя» чомусь не піддається сумніву. Проте хіба воно беззаперечне? У війни, яка точиться на Сході України та називається гібридною, кілька ликів, в тому числі жіноче. Дівчата-добровольці воюють пліч-о-пліч з чоловіками, серед медиків і парамедиків, волонтерів, психологів більшість жінок… А є ще дружини АТОвців – ті, які захищають захисників, моляться за них, підтримують, повертають до мирного життя.
87.
03/10/18
П’ятирічний Іванко мріє служити в поліції і боротися з порушниками закону. Але для цього йому вже зараз потрібно побороти страшного ворога - ракову пухлину головного мозку.
88.
01/10/18
У Вінниці обговорили Національну транспортну стратегію, розраховану до 2030 року. Крім очільників області, посадовців Служби автомобільних доріг і відповідних департаментів облдержадміністрації, а також керівників аеропорту «Вінниця», участь у дискусії взяли представники українсько-молдовської групи з питань транспорту, яку очолює заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань. Про що конкретно розмовляли? По-перше, про
89.
01/10/18
За словами Володимира Павлущика, начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби, на Вінниччині складна епізоотична ситуація. Різко зросла кількість випадків сказу, який, в основному, розносять лиси. А тому вперше в області вдадуться до вакцинації тварин за допомогою малої авіації. Іншими словами, над лісами з літаків будуть розкидати спеціальні, призначені для звірини їстівні брикети із вакциною.
12345678910111213141516171819