Новини

У даному розділі знаходиться 815 матеріал(ів)
81.
25/11/19
І ви не чули про картопляне варення? Про кабачкове з ананасовим смаком вже знали, і навіть куштували його, а ось із картоплі... Тим часом воно справило справжній фурор на нещодавньому «Картопля-фесті», що відбувся у Тиврові. Тоді господині з усього району намагались перевершити одна одну в майстерності. Звісно, віддали належне класиці у вигляді дерунів та вареників з картоплею, але й шукали рецептів чогось ну зовсім не банального! Поза конкуренцією виявилось варення з картоплі, яким пригощала громада Великої Вулиги. Незвичайний десерт виготовила сільський голова Світлана Олійник. Відтоді в знайомих та не дуже одне прохання – поділитися рецептом.
82.
25/11/19
Його встановили на території підприємства «Вінницязеленбуд». Це місце нечуваної людської трагедії – там нацисти у роки фашистської окупації розстрілювали та ховали у братських могилах єврейське населення, тут був вінницький «Бабин яр». Тоді земля захлинулась від крові, здригнулась від невимовних страждань і заплакала за невинно убієнними… Тепер на сакральному місці, поруч із пам’ятником, знищеним нацистами в роки Другої світової війни, єврейським дітям, відкрито пам’ятний знак «Праведникам народів Світу». Автори обеліска – Володимир і Наталя Насонови з Теплика. Зазначимо, що це вже третій пам’ятник праведникам народів Світу, відкритий на території Вінницької області (також вони встановлені у Могилеві-Подільському та Хмільнику).
83.
25/11/19
Хто реальний власник Вінниччини - кому належать сотні тисяч гектарів чорнозему?
84.
22/11/19
Цікаву ініціативу для школярів вперше втілили в міській раді в Хмільнику.
85.
22/11/19
Які місця ви вважаєте доречними для знайомства? За яких обставин можна зустріти свою половинку? Коли доля не знаходиться сама, можливо, варто її пошукати? Реалізувати мрію про сім’ю, зустріти справжнє кохання, закохатися з першого погляду можна завдяки «швидким побаченням». 1 грудня молоді самотні вінничани отримають можливість зробити перший крок у новий поворот свого життя. Вінничанин Артем Кузь реалізує цей доволі поширений в цивілізованих країнах спосіб знайомства в нашому місті над Бугом.
86.
19/11/19
Ця трагедія сталася ще в березні. Так, для 80-річного вінничанина Сергія Липача убивство його улюбленця - велика трагедія, адже за кілька місяців до того пенсіонер втратив сина. Теж через побиття… І песик був для нього хоч якоюсь розрадою.
87.
19/11/19
«Особливий театр» у вересні цього року започаткували голова Благодійного фонду «Центр «Розвиток» Олеся Самойленко та режисер Марина Ревенко. У цьому незвичайному театрі беруть участь два десятки дітей із синдромом Дауна, аутизмом та ДЦП.
88.
19/11/19
Веганство. Що це - панацея, стиль життя чи психічна хвороба? Мовою фактів за результатами досліджень провідних дієтлогічних установ у світі ми розповімо, чи є насправді веганська дієта здоровою; спростуємо міфи, якими обросла тема, над якою дискутують вже не одне десятиліття; та як бути здоровішим, відмовившись від продуктів тваринного походження.
89.
19/11/19
Цього тижня світ відзначає традиційний тиждень обізнаності про антибіотики, покликаний підвищити рівень знань кожного про проблему стійкості до антибіотиків.
90.
18/11/19
12345678910111213141516171819