Новини

У даному розділі знаходиться 647 матеріал(ів)
82.
07/08/18
Літня пора – час відпусток як для душі, так і для тіла. Можливість набратися позитивного заряду на весь наступний рік і, за наявності незначних накопичень, «позаглядати за край світу». В нашому конкретному випадку краєм світу стане Каталонія – іспанський автономний регіон зі своєю мовою, культурою та красномовною історією. Відвідати цю частину старої Європи пощастило вінничанці Вікторії Мандриченко, яка вже два роки подумки подорожувала вузенькими каталонськими вуличками, віддаючи сонцю своє «не займане» засмагою тіло.
83.
07/08/18
стверджує військовослужбовець та учасник АТО вінничанин з позивним «Комісар», за плечима якого авіаційно-інженерне училище, польоти на планерах та спортивних літаках, майже два десятиліття нелегкої служби в міліції та спроба «відпочинку» як охоронця в приватній структурі.
84.
07/08/18
До 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі – України у малій виставковій залі обласного краєзнавчого музею відкрилася виставка «Родинні колекції священників Поділля». Експонати надійшли до музею від нащадків духовенства у долях яких відобразилася історія православної церкви на теренах нашої області.
85.
07/08/18
Події на Донбасі наочно продемонстрували хибність попередньої державної політики щодо скорочення чисельності українського війська. Тож з початком війни ситуацію необхідно було негайно виправляти, а чисельність Збройних Сил - збільшувати в екстремально стислі терміни. Робити це в умовах ведення бойових дій виявилося значно складніше, ніж у мирний час, але у підсумку в структурі всіх видів Збройних сил України з’явилися нові штатні бойові одиниці, які тепер по праву вважаються «народженими війною».
86.
07/08/18
У Немирівському районі вже створено шість об’єднаних громад. Відвідавши найбільшу з них, ми дізналися про проблеми та здобутки керівництва Немирівської ОТГ, яке не й приховувало, що не все так гладко в становленні молодої громади. Втім, тут завжди готові поділитися здобутим корисним досвідом як для новостворених ОТГ, так і для тих, хто лише планує об’єднання й не знає, з чого саме розпочинати довготривалий процес розвитку «єдиного організму».
87.
02/08/18
І ще одна цікава деталь: шахова принцеса живе у Гнівані, куди разом із батьками переїхала з Вінниці 6 років тому. А тренує дівчинку її тато – Василь Олександрович, котрий працює в Сутисках на підприємстві «Валром» оператором лінії з виготовлення пластикових труб.
89.
02/08/18
Наразі працівники більшості сільських рад Шаргородського району зайняті організацією поточних ремонтів вулиць своїх населених пунктів. А ось в Рахнах-Лісових уже завершили капітальний ремонт дорожнього покриття однієї з центральних вулиць села.
90.
02/08/18
Двадцять п’ять років має водійського стажу Микола Іванов із села Шевченково Барського району. Заробив він його у тодішньому радгоспі «Більшовик» і реформованому господарстві СВАТ «Вінниччина». Далі настав розвал. Землі розпаювали, майно роздали, щоправда, за копійки. Нажилися на ньому не місцеві люди, а ті «зальотні», хто дорвався до «глибокого корита» чужого добра. А от Миколі Іванову нічого не дісталося, бо, не знаючи, поспішив і розрахувався за кілька місяців до масового дерибану. Викинули з «обойми» розпаювання і його дружину Лідію, яка трудилася у соціальній сфері села. – Проти несправедливості ми не хотіли бунтувати, змирилися з тим, що сталося, але не здалися на милість обставинам, – розповідає Микола Миколайович. – Почали з того, що посадили сад на шістдесяти сотках городу, який колись переписала на мене прабабка Ганна. Він знаходиться на окраїні села, біля урочища Кліщовина. Поряд із сортами Айдаред, Муцу і Голден заклали на свій страх і ризик два ряди персиків. Саджанці тоді дорогими були, так що переживань вистачало…
12345678910111213141516171819