Новини

У даному розділі знаходиться 654 матеріал(ів)
91.
07/08/18
До 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі – України у малій виставковій залі обласного краєзнавчого музею відкрилася виставка «Родинні колекції священників Поділля». Експонати надійшли до музею від нащадків духовенства у долях яких відобразилася історія православної церкви на теренах нашої області.
92.
07/08/18
Події на Донбасі наочно продемонстрували хибність попередньої державної політики щодо скорочення чисельності українського війська. Тож з початком війни ситуацію необхідно було негайно виправляти, а чисельність Збройних Сил - збільшувати в екстремально стислі терміни. Робити це в умовах ведення бойових дій виявилося значно складніше, ніж у мирний час, але у підсумку в структурі всіх видів Збройних сил України з’явилися нові штатні бойові одиниці, які тепер по праву вважаються «народженими війною».
93.
07/08/18
У Немирівському районі вже створено шість об’єднаних громад. Відвідавши найбільшу з них, ми дізналися про проблеми та здобутки керівництва Немирівської ОТГ, яке не й приховувало, що не все так гладко в становленні молодої громади. Втім, тут завжди готові поділитися здобутим корисним досвідом як для новостворених ОТГ, так і для тих, хто лише планує об’єднання й не знає, з чого саме розпочинати довготривалий процес розвитку «єдиного організму».
94.
02/08/18
І ще одна цікава деталь: шахова принцеса живе у Гнівані, куди разом із батьками переїхала з Вінниці 6 років тому. А тренує дівчинку її тато – Василь Олександрович, котрий працює в Сутисках на підприємстві «Валром» оператором лінії з виготовлення пластикових труб.
96.
02/08/18
Наразі працівники більшості сільських рад Шаргородського району зайняті організацією поточних ремонтів вулиць своїх населених пунктів. А ось в Рахнах-Лісових уже завершили капітальний ремонт дорожнього покриття однієї з центральних вулиць села.
97.
02/08/18
Двадцять п’ять років має водійського стажу Микола Іванов із села Шевченково Барського району. Заробив він його у тодішньому радгоспі «Більшовик» і реформованому господарстві СВАТ «Вінниччина». Далі настав розвал. Землі розпаювали, майно роздали, щоправда, за копійки. Нажилися на ньому не місцеві люди, а ті «зальотні», хто дорвався до «глибокого корита» чужого добра. А от Миколі Іванову нічого не дісталося, бо, не знаючи, поспішив і розрахувався за кілька місяців до масового дерибану. Викинули з «обойми» розпаювання і його дружину Лідію, яка трудилася у соціальній сфері села. – Проти несправедливості ми не хотіли бунтувати, змирилися з тим, що сталося, але не здалися на милість обставинам, – розповідає Микола Миколайович. – Почали з того, що посадили сад на шістдесяти сотках городу, який колись переписала на мене прабабка Ганна. Він знаходиться на окраїні села, біля урочища Кліщовина. Поряд із сортами Айдаред, Муцу і Голден заклали на свій страх і ризик два ряди персиків. Саджанці тоді дорогими були, так що переживань вистачало…
98.
02/08/18
З історії ми знаємо про сім чудес світу, мальовничі місця за кордоном. Віднедавна такий золотий список пам’яток архітектури сформовано і в нас. 2007 року відбулася всесвітня акція «7 чудес України». Шляхом інтернет-голосування, а також завдяки опитуванню 100 експертів із різних галузей визначили ці місця та об’єкти. Ось вони.
99.
02/08/18
В городах і на грядках ми нещадно боремося з бур’янами. Вони завдають нам багато клопотів і впливають на продуктивну віддачу землі. А тим часом є в природі і корисні бур’яни.
100.
02/08/18
Досі в Могилів-Подільському районі не створено жодної об’єднаної громади. А пропозиції сусіднім територіальним громадам від ініціаторів обєднання, зокрема, Могилів-Подільської міської , Вендичанської селищної , Козлівської сільської рад зазвичай зустрічають твердий супротив насамперед від очільників місцевих органів самоврядуванн.
1234567891011121314151617181920