26 Вересня

У Вінниці "ДАЛИ ДЖАЗУ"!

Вінниця знову перетворилася на джазову столицю України.
Саме у ці дні пройшли концерти XVII-го фестивалю "Міжнародні дні джазової музики у Вінниці", який відтепер має назву «VINNYTSIA JAZZFEST».

  17 років поспіль у вересні Вінниця перетворюється на джазову столицю, і все це завдяки найстарішому в Україні фестивалі джазової музики «Vinnytsia Jazzfest - 2012», який цього року відбувався 22 та 23 вересня.

   Кожного року фестиваль отримує другу — неофіційну назву. Так XVII-й умовно має назву «БА! Знайомі обличчя!» Глядачі побачили і почули виступи давніх друзів Вінниці – зірок світового джазу: проект The Shin (Грузія - Іспанія), Георга Брейншмідта (Австрія) в складі тріо Brein Cafe, Андрія Кондакова (Росія) і Джессі Джонс (США), квінтет Збіґнева Намисловського та багато інших. Вінницька частина представлена відомими музикантами Оксаною Славною і квартету Романа Кульматицького.

   За традицією, яка започаткована у 2011 році, обидва дні розпочинались під звуки проекту “Джаз де Парі”.

   За географією, XVII фестиваль охоплює 13 країн світу. Так, на XVII-му грали музиканти з Польщі, Грузії, Іспанії, Швеції, Італії,Швейцарії, ПАР, Австрії, Болгарії, Франції, Росії, США і України.

    Вперше на фестивалі виконавці з Південої Африки. Це - темна конячка фестивалю - а точніше вокальний квартет “Soweto Entsha Vocal” а капела, який здивував і сподобався усім любителям вокального джазу. Музиканти отримали визнання під час виступу на церемонії відкриття Кубка Світу з футболу.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

16

17

18

19

20

21

22

23

30

31

32

33

34

 

 

Кількість переглядів: 1902
Автор: Сергій Тімербаєв
Розповісти друзям: