13 Листопада

У Вінниці завершилися дні моди

7-10 листопада вінничанкам та вінничанам, що цікавляться модою, подарували справжнє свято - під патронатом міського голови Володимира Гройсмана у Вінниці проходили дні моди.
Любителі стильного й сучасного у своєму місті отримали змогу відвідати модні покази, під час яких дізналися про тенденції осені й зими 2012 року, познайомилися з кількома новими іменами та свіжими напрацюваннями місцевих дизайнерів.

  Програма цьогорічних днів моди була різноманітною й неординарною. Під час показів численні гості оглядали жіноче, чоловіче, дитяче вбрання. Цікаво, що цього року кутюр’є пропустили крізь себе дух минулого, і від того й їхні роботи отримали своєрідні барви.

1

2

3

4

5

6

7

  Дизайнери ТМ «Рута» здивували не лише українськими національними мотивами в одязі й аксесуарах, а й підходом до організації показу. Так, їхні моделі не дефілювали, а стояли на місці, і кожен охочий міг підійти і зблизька розглянути костюми. Моделі у весільних сукнях закружляли на подіумі завдяки старанням салону весільної моди «Вінея». Не менш ошатними були й дівчатка, які демонстрували святкове вбрання для маленьких модниць.

8

9

10

11


  Фінальний вечір виявився особливо яскравим. Відомий в Україні, за кордоном і у нашій Вінниці дизайнер Олександр Очеретний представив глядачам свою колекцію «Краса протиріч». Спершу моделі показували верхній одяг, а потім стали з’являтися на подіумі в сукнях та костюмах найрізноманітніших покроїв, кольорів та матеріалів. Родзинкою зібрання стало поєднання сучасних елементів одягу та цьогорічних модних віянь із нотками культури 18 століття.

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

  Цілком придатною для повсякденного красування на вулицях міста виявилася підбірка нарядів другої лінії за доступними цінами Андре Тана. Вироби відомого кутюр’є користуються гарним попитом в Україні та Росії. Сам Андре Тан на презентацію до Вінниці не приїхав, однак зацікавлена публіка нагородила оплесками двох його представниць.

 

Кількість переглядів: 2717
Автор: Антоніна БАСЕНКО, фото: Сергій ТІМЕРБАЄВ
Розповісти друзям: