2 Квітня

Порошенка у Вінниці благословили на президентство

28 березня на площі Стуса відбувся благодійний концерт кандидата в Президенти Петра Порошенка за участі відомих українських виконавців.

Протягом зустрічі депутата із вінничанами зірки української естради Тарас Петриненко та Тетяна Горобець співали молитву за Україну. А кримчанка із татарським корінням Джамала висловила сподівання, що Україна буде разом і що її батьківщина повернеться.

a1

a2

a3

a5- Я прийняв рішення - я збираюся балотуватися на посаду Президента України, - заявив Петро Порошенко. У відповідь пролунали схвальні «так» сотень вінничан, котрі прийшли цього вечора на зустріч із депутатом. - Півтора року тому вінничани віддали найбільше голосів за свого депутата. Я постійно відчуваю вашу підтримку і впевнений, що саме тут я повинен зробити це важливе оголошення. Ми зробимо все, щоби Україна стала найкращою державою для українців і для наших гостей.
Також депутат нагадав трагічні події Майдану, у вирі яких загинули люди. Петро Порошенко заявив, що будь-який політик, який іде у владу, має пам’ятати ці 4 місяці революційних подій.

a6

a7

a8

a9

IMG_0826
IMG_0827

IMG_0839

IMG_0858

IMG_0865

IMG_0871

IMG_0876

Закінчив Порошенко свій виступ гімном України, який заспівали всі присутні, а наостанок вінничани вручили йому ікону-оберіг і благословили на президентство.
Центральна виборча комісія на засіданні 31 березня зареєструвала народного депутата від Вінницької області Петра Порошенка кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року.

Кількість переглядів: 1686
Автор: Сергій ТІМЕРБАЄВ
Розповісти друзям: