Анастасія Василинич – міжнародна призерка

Вона вінничанка. Мати – скрипалька, батько працює на фабриці всесвітньо відомого бренду «АГРАНА ФРУТ УКРАЇНА». Анастасія також освоїла скрипку, захоплюється малюванням. Але відколи вступила на факультет будівництва, цивільної та екологічної інженерії Вінницького національного технічного університету, її музикою і живописом стало насамперед освоєння обраного фаху. Настільки це припало до душі.

Анастасія лише другокурсниця, але вже задумується над подальшою кар’єрою науковця. Особливо окрилила її участь у ІІ Відкритій міжнародній інтернет-олімпіаді з опору матеріалів у Туркменістані, де зуміла здобути призове третє місце.

– За це я щиро вдячна всім своїм викладачам,  – сказала студентка кореспонденту «Вінниччини», – а особливо постаралися Тетяна Федорівна Архіпова та Інна Юріївна Кириця. Саме їхні предмети заклали основу успіху. Я радію своєму вибору майбутнього фаху, який мене все більше захоплює. Не випадково у нашого закладу настільки багато успішних випускників. Значною мірою завдяки їм Вінниця була й залишається одним із найкращих міст України в усіх відношеннях.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені