«Ара» і «Шеф»

Вони могли б зараз готувати вишукані обіди у ресторані, а натомість пригощають військових побратимів стравами польової кухні та відточують бойові навички.

Двоє братів стали на захист рідного краю у перший же день повномасштабного наступу росії. Чоловіки пішли служити в Сили територіальної оборони Вінниччини. Один із братів раніше мав військовий досвід, інший – ні. Але в умовах війни доводиться швидко опановувати нову справу задля порятунку Батьківщини.

Приготування їжі – їхнє улюблене хобі з дитинства. Брати «Ара» і «Шеф» почали допомагати на кухні ще з шести років. Коли настав час обирати фах – не задумуючись, пішли навчатися на кухарів. Далі пройшли шлях від кухаря до директора ресторану. Брали участь у кулінарному телешоу. Відкрили власну справу. Загалом 24 роки у ресторанному бізнесі.

Однак війна перекреслила усі їхні плани та мрії.

– Росіяни ще дуже пожалкують, що сунулися до нас. Їх, як непроханих гостей, чекатиме пекельний прийом. Ми без вагань, разом із товаришами по службі готуємося «смажити ворога», – кажуть брати.

Тероборонівці боротимуться до останнього, щоб вигнати орків з української землі. «Ара» і «Шеф» вірять, що вдасться здолати ворога та обіцяють, що в день нашої перемоги над росією пригостять усіх своїх військових побратимів фірмовою стравою.

Із ФБ-сторінки 120 бригади Територіальної оборони ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені