Асоціація органів місцевого самоврядування обрала нового керівника

Відбулися загальні збори уповноважених представників громад, що є членами Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Участь у зборах взяли делегати від громад, керівники області та міста Вінниці, представники обласних департаментів, громадських організацій.

Для участі у зібранні зареєструвалися 39 (із 61) представників органів місцевого самоврядування області, які є членами Асоціації. Роботу зборів розпочав Анатолій Олійник – голова Вінницької обласної ради 7-го скликання, який очолював Асоціацію протягом п’яти років. Першим питанням порядку денного стало обрання нового лідера цього об’єднання самоврядців. Головою обласної Асоціації органів місцевого самоврядування присутні обрали голову обласної ради Вячеслава Соколового.

Першим заступником голови Асоціації обрано секретаря Вінницької міськради Павла Яблонського, заступниками – Вороновицького селищного голову Олександра Ковінька, голову Вінницької райради Ігоря Шутака та Літинського селищного голову Анатолія Бичка. Секретарем Асоціації – Жмеринського міського голову Анатолія Кушніра.

Також було обрано правління Асоціації, до якого увійшли Чернівецький селищний голова Олена Бень, Самгородоцький сільський голова Сергій Лановик, Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, Краснопільський сільський голова Катерина Романенко, Томашпільський селищний голова Валерій Немировський, Хмільницький міський голова Микола Юрчишин.

– Маємо працювати над тим, аби наша Асоціація продовжувала бути потужним навчальним і дискусійним майданчиком для напрацювання правильних рішень, а громади розвивалися. Для цього у нас є всі можливості, сформовані ради на місцях, до управління громадами прийшли професійні люди, які отримали високу довіру, – сказав голова обласної ради і новообраний голова ВОАОМС Вячеслав Соколовий. – Ми вже створили певні механізми для дієвої допомоги громадам та їхньої підтримки. Ті основи, які сьогодні закладені, – це конкурс проєктів територіальних громад, використання коштів дорожнього фонду в розмірі 20%, а це близько 200 млн грн, які можуть спрямовуватися безпосередньо для ремонту і будівництва комунальних доріг…

Вячеслав Соколовий також подякував Анатолію Олійнику за те, що в попередні роки обласна Асоціація під його керівництвом працювала чітко та злагоджено на благо громад.

Новообраних керівників привітав голова облдержадміністрації Сергій Борзов. Далі учасники зборів заслухали звіт про діяльність організації, який озвучив керівник секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені