«А це що за фокуси?..»

Тепер його не здивуєш майже нічим. Адже він сам… дивує людей. Ілюзіоніст Денис Лебедь із Іллінців ділиться історією свого «магічного» заняття.

Йому 17, і він навчається на геоінженера в Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського. Ілюзією почав займатися ще у 2017, саме тоді в Дениса з’явилася перша хороша колода карт. Сьогодні він знає більше сотні фокусів, серед яких: ментальні – спрямовані на читання думок, сценічні – розраховані на велику публіку, а також індивідуальні. Не злякали хлопця  й певні труднощі, які з’являлися на початку захоплення. Він із впевненістю каже, що йому вдається все, за що тільки візьметься.

– Коли я лише спочатку казав, що займаюся фокусами, то мало хто був зацікавлений у цьому. А от коли показав декілька номерів, то всі, звичайно, були вражені. Мені подобається дивувати людей. Мрію, щоб мої виступи залишалися в пам’яті глядачів на довгий час, – розповідає Денис Лебедь.

Нині ілюзіоніста запрошують із шоу-програмою на різні свята, в більшості це дні народження. Хлопець каже, що готується до виступів зарання, адже всі номери мають бути впорядкованими.

–  Вперше я  демонстрував фокуси на весіллі, тоді публіка налічувала близько 60 людей. Хвилювання, безумовно,  було сильне. На щастя, тоді все пройшло вдало.

Що стосується казусів, то такі випадки, на думку фокусника, пов’язані з тим, що він нервує перед виступом. Часом навіть трясуться руки, що теж неабияк відволікає від роботи. Але хлопець запевняє: вміє викрутитися із ситуації так, що глядач навіть не помітить помилки.

Не пригадує Денис Лебедь і ситуації, коли хоча б хтось повністю розкрив секрет фокусу.

– Після побаченого люди одразу починають підбирати варіанти відповідей на питання «Як він це зробив?». Можливо, серед них є розгадка, частково наближена до правильної, але все одно цього ще ніхто не дізнався, – наголошує хлопець.

Також ілюзіоніст ніколи не використовував свої вміння заради власної вигоди. Він постійно вивчає щось нове, аби поповнити свій репертуар і здивувати глядачів ще більше. Каже, що участь у телевізійному талант-шоу або ж створення власного було б непоганою ідеєю та гарним досвідом. Зараз хлопець розглядає ілюзіон більше як хобі, але в майбутньому хотів би, щоб це заняття стало основним у його житті.

Ольга КРИКУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені