Бак-джентльмен та лавочки-клавіші

днями встановили у Гнівані неподалік місцевої дитячої музичної школи.

Тут же ж висадили молоді туї та продовжують облаштовувати зону відпочинку. Хвилясті лавочки пофарбували у білий колір, а чорним – нанесли відрізки, де зазвичай знаходяться клавіші на піаніно та акордеоні.

Торік на місці демонтованого пам’ятника Леніну встановили велетенський скрипковий ключ та гранітне піаніно «Україна». Таким чином місцева влада вирішила створити креативний простір, адже поруч знаходиться музична школа.

– Піаніно гранітне, тому що у нас дуже багато майстрів, які розуміються на обробці цього каменю. Наше місто можна назвати батьківщиною гранітних майстрів. Піаніно зробили в повний зріст та реальних пропорцій. Подібного ніде немає, – розповів мер Гнівані Володимир Кулешов.

Місцеві жителі вже встигли оцінити вуличні новинки й навіть пропонують організувати там караоке для місцевих та гостей Гнівані.

Молодь та діти також тішаться новому креативно-музичному простору. Це не просто місце для відпочинку, а тематична зона, яка згодом стане магнітом для нових талантів.

Мер також зазначив, що це не кінець змін на площі, зона відпочинку буде облаштовуватися й надалі. Окрім лавочок та озеленення, незабаром мають з’явитися нотна грамота і інші музичні інструменти.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

                                                                           Фото з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені