Баскетбольний кубок імені Віталія Вечерука

Крайніми роками через коронавірус і війну мало проводилось в області змагань з баскетболу. Певною мірою підправити ситуацію допоміг традиційний розіграш кубку імені Віталія Вечерука в Липівці, проведений за підтримки міськради, обласної федерації баскетболу та райради ДСТ «Колос».

Запровадили його два десятиліття тому за життя відомого місцевого вчителя фізкультури, який підняв у райцентрі популярний вид спорту на небувалу висоту. Проживаючи в Умані, його син Сергій завжди активно долучався до організації та спонсорування цих змагань. Не стали винятком і цьогорічні. На їх відкритті виступили: Липовецький міський голова Віктор Бичков та голова обласної федерації баскетболу Сергій Дусь. Приємною несподіванкою прозвучало змістовне звернення тренера місцевої ДЮСШ з баскетболу Андрія Григорука, який захищає Україну в складі елітного підрозділу. Відомий наставник наголосив, що для того вони й борються, аби країна могла жити повноцінним життям і перемагати в усьому.

У розіграші взяли участь минулорічні переможці вінницькі «Терміти», гості із Жмеринки, Іллінець, Козятина. Господарі ж через несподіваний зрив приїзду тростянецьких суперників виставили дві команди – другою були нинішні вихованці ДЮСШ. Доросла липовецька команда і склала основну конкуренцію вінничанам, а вона була сильною: основний час зафіксував 39:39. Овертайм завершувався з рахунком 43:42 на користь господарів, але гості отримали право на два штрафні кидки, що давало їм шанс перемогти. Мабуть, фаворити перехвилювались, бо це їм не вдалось, і перехідний кубок залишився у Липівці.

Але й цим змагання не обмежувались. Скажімо, здобували преміальні у так званих шестиочкових і трьохочкових кидках як окремі спортсмени, так і команди.

Микола КАВУН

Фото Валентини ТРАЩУК              

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені