Батьківське серце зігріває з небес

У залі Вінницької академії безперервної освіти відбувся військово-патріотичний захід за участі дітей загиблих воїнів.

Вручити дітям полеглих Героїв іменні відзнаки «Батьківське серце» – ініціатива Всеукраїнської військово-цивільної громадської спілки «Бойове братерство України», яка реалізується по всій країні. Відзнака «Батьківське серце» – це срібний кулон-оберіг у вигляді обрамленого терновим вінком серця з краплиною крові. А на звороті – ім’я та прізвище героїчно загиблого захисника.

Організатори заходу у Вінниці – Вінницький полк «Бойове Братерство України» і відділ військово-патріотичного виховання, основ здоров’я та фізичної культури» КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти». Наразі пам’ятні срібні кулони у формі серця отримали 11 дітей з Вінниччини, чиї батьки віддали свої життя, захищаючи Україну від російської навали.

– Ми, представники Вінницької обласної організації ветеранів та обласної асоціації ветеранів силових структур, теж взяли участь у цьому заході на запрошення «Бойового братерства України», – розповів полковник у відставці Петро Бойко. – Вони розшукали дітей, батьки яких загинули, і запросили цих діток (разом з дорослими, з мамами) та вручали їм срібні пам’ятні відзнаки. Вважаю, що це дуже хороший символічний жест.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені