Безкоштовні щеплення

У Вінниці робитимуть безкоштовне щеплення від коронавірусу, дифтерії й правця.

У департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради зазначають, що вакцинація в умовах війни є найбільш ефективним методом убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань та їхніх наслідків.

          – Імунізація – найефективніший спосіб захистити себе та своїх близьких від небезпечних захворювань, а також – можливість уникнути додаткових навантажень і на здоров’я громадян, і на систему охорони здоров’я загалом, – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Світлана Стефанкова. – Тому ми закликаємо вінничан перевірити свій вакцинальний статус. До прикладу, якщо з моменту останньої вакцинації від правця минуло 10 років, слід звернутись до свого сімейного лікаря.

Нагадаємо, що згідно з Національним календарем щеплення в Україні всі діти обов’язково мають отримати щеплення проти таких хвороб: туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гепатиту B, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту.

Ці вакцини є безоплатними, їх закуповують державним коштом. Для всіх дорослих потрібно кожні десять років поновлювати щеплення від дифтерії та правця, пише today.vn.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені