Благодійник з Одеси

Кажуть, що людина починається з добра. Саме ці слова я хочу поставити епіграфом до своєї розповіді про людину благородних вчинків заради блага інших Бориса Михайловича Херсонського.

Він народився в нашому славному місті Тульчин в сім’ї службовців: мама – вчителька, батько – торговий працівник. Звичайна тогочасна інтелігентна родина. Я добре знав цих людей, був дружним з батьком, в одному класі вчився з Раєю, рідною сестрою матері Бориса Михайловича.

Борис закінчив середню школу №3, яка  того часу була флагманом  освіти не тільки в районі, але й в області. Однокласники Бориса: Аня Удима, вчителька СШ №3, підполковник у відставці Андрій Книжник, діючий волонтер з теплом згадують Бориса і своїх вчителів, які були місцевими професорами на освітній ниві.

За їхніми словами, Борис ріс кмітливим, не по роках серйозним хлопчиком. Ще в шкільні роки він майстрував клітки для кроликів,  займався їх розведенням і мріяв стати військовим. Але за станом здоров’я не пройшов комісію. З дитинства він був націлений на  допомогу людям, і це стало головною лінією його життя.

Сьогодні Борис Херсонський – генеральний директор компанії «Ассоль» в Одесі, власник сільськогосподарської агрофірми, меценат і благодійник. За свої благородні справи для земляків Тульчинська міська рада удостоїла його звання Почесного громадянина Тульчина.

Ось як відгукуються про Бориса Михайловича відомі у нашому місті люди.

Валерій Весняний, міський голова: «Я вдячний долі, що звела мене з Борисом Михайловичем Херсонським. Вражає його постійна направленість на добрі справи для людей і рідного міста. Він для мене друг і доброзичливий порадник. При вирішенні багатьох питань життєдіяльності міста для мене завжди вагомим було і є його слово підтримки».

Василь Подолян, депутат обласної ради, голова громадської організації «Тульчинське земляцтво»: «Борис Михайлович найактивніший із земляків в роботі нашого громадського об’єднання. Він все своє життя присвятив людям. Для людей у нього немає невирішених питань. Дякую Борису Михайловичу за активну співпрацю».

Любов Рупіна, керівник центру надання соціальних послуг: «Саме для нашого земляка Бориса Михайловича Херсонського стало вже доброю традицією допомагати людям, які цього потребують. Щороку він надає допомогу одиноким людям похилого віку, малозабезпеченим особам з інвалідністю, в’язням концтаборів, учасникам бойових дій, що проживають на території нашої громади. Нехай ваша доброта і щедрість повернеться до вас сторицею, шановний земляче!».

Олексій Гордійчук, полковник у відставці: «Борис Михайлович любить Тульчин, Україну і людей. Багато років він підтримує ветеранський рух та громадські організації. Постійно надає допомогу ветеранам війни, вдовам, батькам загиблих воїнів. На день міста подарував автомашину для благоустрою Тульчина. Прізвище Бориса Михайловича занесено до обласної «Золотої книги» кращих меценатів  Вінниччини. Бажаємо вам, шановний Борисе Михайловичу, міцного здоров’я та щасливої долі під мирним небом України!»

Хочу нагадати, що Тульчин – місто масового футболу. І я  вдячний за велику увагу до розвитку дитячого футболу Тульчинським меценатам, голові Вінницької обласної асоціації футболу Ігорю Федоровичу Гатауліну, депутату обласної ради, голові громадської організації «Тульчинське земляцтво» Василю Васильовичу Подоляну, відомому бізнесмену і господарнику з Одещини Борису Михайловичу Херсонському, голові Тульчинської міської ради Валерію Михайловичу Весняному.

Зичу нашому благодійнику з Одеси Борису Херсонському благополуччя в домі, спокою в душі, світлих думок в голові, любові в серці, здоров’я в тілі, посмішки на обличчі, успіхів у кар’єрі, удачі в житті ще на багато років.

Володимир СМЕТАНСЬКИЙ,

почесний громадянин Тульчина 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені