Благодійність податківців

Понад 20 років працівники податкової служби міста підтримують дружні стосунки з колективом Стрижавського будинку-інтернату. Чимало поколінь вихованців навчального закладу дорослішали на очах у своїх «опікунів». На зустрічах діти завжди ділилися своїми новинами, здобутками чи проблемами. А «дорослі друзі», в свою чергу, намагалися відгукнутися, підтримати, допомогти та подарувати радість спілкування малечі та дітям старшого віку.

Не стало винятком і цьогорічне наближення новорічних та різдвяних свят. Від податкової до інтернату завітали заступник начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Ігор Бондар та начальник Вінницької ДПІ Ольга Шагінян. Святковий настрій того дня дітлахам забезпечувала розважальна агенція «Резиденція свята». Снігурка та домовичок бавилися із дітьми, влаштовували  веселі  ігри  та жарти, а спільні танці «запалили» майже всіх учасників дійства. На завершення свята вихованці інтернату отримали солодкі подарунки та фотосесію з казковими героями.

Ось так, об’єднавши бажання зробити добру справу, податківцям вдалося подарувати шматочок простого дитячого щастя цим особливим дітям, і від того стати трішки чарівниками.

Крім того, інша делегація від податківців привітали діток з вінницького дитячого будинку «Малятко». Кожна дитина прагне сімейного затишку та любові батьків. Проте не всім пощастило мати власну домівку та турботливу родину. Тож, щоб хоч на годинку подарувати їм відчуття батьківської любові, до вихованців дитячого будинку «Малятко» з подарунками (солодощами, фруктами, розвиваючими іграми, дитячими мотоциклами, канцелярськими товарами та засобами гігієни) приїхав начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков. Гостинно зустріли діти Святого Миколая: з піснями, танцями, з активними іграми, хороводами, конкурсами. А  ще молитвами, в яких малеча просила чудотворця подарувати їм турботливу родину.

Микола Суржиков, звертаючись до дітей та вихователів, побажав їм міцного здоров’я, добра, успіхів та здійснення їхніх мрій. Дійство пройшло весело та цікаво і для малюків, і для дорослих. Нагородою для податківців слугували дитячі посмішки та блиск щасливих очей.

Вікторія МЕЛЬНИК 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені