Благоустрій і трудові уроки

Надзвичайною активністю в роботі відзначається староста Рівненського стростинського округу Мурованокуриловецької громади Надія Чуплакова. Вона наділена багатьма гарними людськими чеснотами, серед яких найголовніша – велика любов до рідного краю. І цією любов’ю, настояною на щирому патріотизмі, Надія Миколаївна позитивно заряджає своїх земляків.

За її ініціативою з ранньої весни у селах Рівне, Нишівці та Дружба, що входять до старостинського округу, проходить «генеральне прибирання» території населених пунктів, до якого долучилися і дорослі і юні місцеві жителі, а також вимушені переселенці. Як стимул до кращої роботи Надія Миколаївна постійно звітує в соцмережах про зроблене.

Ось її останні повідомлення.

«На завершення трудового тижня центр Рівного ожив і заграв яскравими барвами. І не лише від весняних сонячних променів – це так феєрично і дружно естафету з благоустрою прийняли вихованці нашого ліцею. За активної участі та під умілим керівництвом своїх наставників, класних керівників, учні попрацювали на славу.

Перший трудовий десант охопив наш парк відпочинку. Тут дітки зовсім не бавились а наводити весняний порядок взялася молодша школа. Звісно, ще не всім по плечу орудувати садовим інструментом, тому важчі роботи брали в свої руки вчителі: Людмила Іванівна, Люба Іванівна, Лариса Григорівна та Таміла Григорівна, за що їм ОСОБЛИВА ПОДЯКА. Дітки робили все із задоволенням і завзятістю.

Такі трудові уроки навчатимуть наших діток любити природу, цінувати всі людські надбання і прищеплюватимуть звичку – НЕ СМІТИТИ.

      МИРНОГО НЕБА ЛЮБИМ ДІТКАМ.

      Щира подяка всім батькам та організаторам!

          ***

Наші найменші учасники марафону – милі першокласники. Маленькі, але впевнені в собі і своїх вихователях, не тільки гралися, а й зробили свій внесок у спільну справу.

Спритно, в ігровій формі, допомагали Валентині Василівні та Вероніці Миколаївні в прибиранні. Було весело і корисно. Дякую ВАМ, НАШІ НАЙМЕНШІ!

***

Чисте довкілля – запорука комфортного життя! Під таким гаслом трудовий десант з учнів 5-7 класів розгорнув свою запальну роботу по периметру школи та біля музею села.

Разом із класними керівниками ретельно прибрали всю територію,  отримавши велике задоволення від зробленого.

Гарно організована робота проводилася з дотриманням правил дорожнього руху та правил безпеки і гігієни. Центр села став ще кращий, і всі висловлюють подяку діткам і їх наставникам. Тепер маємо менше смітити і гарно вчитися, любі дітки.

           ЩИРА ПОДЯКА ВСІМ.

                  ***

24 березня – День визволення наших сіл від фашистської окупації під час Другої світової війни.

І саме в цей день старшокласникам ліцею випала честь провести прибирання біля пам’ятників загиблим воїнам-землякам.

Роботи розпочиналися виховною годиною та вшануванням пам’яті полеглих односельчан. Всі старались, і маємо гарний результат. Щира подяка всім!

            ***

Весна… Молодість… Приємні емоції…

Щиро дякую нашим захисникам за кожну дитячу посмішку, за дитячі пустощі, за кожен відбій повітряної тривоги! За можливість жити!

   Підготував Віктор ЗЕЛЕНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені