Боротьба не була даремною

У День Гідності та Свободи українські студенти в різних містах держави взяли участь в акції «Вільні творять майбутнє». Відбулась вона й у Вінниці, де кількадесят молодих людей та громадян старшого віку зібрались на майдані Небесної Сотні.

Мета акції – вшанувати молодь, що брала участь у Революції Гідності, та показати єдність довкола ідеї свободи. У символічну дату початку двох революцій  Помаранчевої (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.) – о 18-й годині студенти вийшли на площі міст і спільно виконали Державний Гімн України. За словами організаторів, акція стала виявом вдячності всім учасникам українських Революцій та показала, що боротьба не була даремною, адже завдяки їхньому прикладу в Україні виростають нові вільні покоління, для яких свобода – не порожнє слово, а найвища цінність, яку вони готові відстоювати.

– Зміни є, хоча, можливо, їх не одразу помітно. Але йдеться про довгострокову перспективу. Студенти, молодь країни є рушієм змін, – сказала співорганізаторка акції Катерина Поліщук із ГО «Українські студенти за свободу». – Як це було вісім років тому, так і зараз це не змінюється. Студенти є, вони активні і рухають країну у векторі позитивних змін.

Учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих хвилиню мовчання та залишили свої спогади й побажання на полотні.

Флешмоб «Вільні творять майбутнє» також відбувся в Києві, Івано-Франківську, Одесі, Львові, Житомирі, Запоріжжі, Харкові, Кропивницькому, Дніпрі, Тернополі, Миколаєві, Чернівцях, Луцьку, Ужгороді, Маріуполі та Покровську.

Фото порталу «Vежа»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені