«Борітеся за свою мову та культуру»

Скажу те, що багатьом не сподобається (і не треба ображатися, якщо у вашому випадку не так. Вам поталанило. Я радий.)

Мій великий досвід спілкування з дітьми і родинами (35 років професійної діяльності в цій царині) свідчить, що шлюби україномовних із російськомовними приводять до «рускоязичних» дітей, які не знають української культури і стають «какая разніца» (десь 90% на 10%) .

«Рускоязичні» в шлюбі більш агресивні, вперті і непоступливі (це програмується «рускім язиком» в підсвідомості) і чавлять українську мову і культуру без огляду ні на що. Ментальність залежить від мови.

Принцип: «краще бути згвалтованою ніж українізованою» діє безвідмовно.Навіть шляхом руйнування сімей.

Пояснюйте це дітям і бережіть їх від цього!

Якщо не хочете мати «штокающіх» і «какающіх» онуків. А врешті втратити відчуття родини і своє продовження в цьому світі.

Гірко бачити українську бабусю, яка змушена розмовляти чужою ворожою мовою з малою внучкою. Ви не зможете передати онукам нічого, а вас вони будуть зневажати і не розуміти. А ваш рід залишиться на старих фотографіях на стіні і загине разом із вами.

Борітеся за свою мову і за себе!

P.S. До речі, те ж саме було в Чехії стосовно німецької мови. Чеська залишилася лише у глухих селах. Але жорстка політика чеської влади змогла відродити чеську мову.

Там чітко дотримувались закону – як не розмовляєш чеською, то  ти не отримаєш державну службу і роботу. За десять років все стало, як треба.

Не те що у нас – «какая разніца». От тому і війна. І окупанти не приховують задля чого. Перше, що роблять – міняють вивіски та освіту.

Сашко ЛІРНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені