Браконьєри-мільйонери. Щоправда, в мінусі…

Чи доводилось вам бачити таку картинку: щойно вилупились і цяпають маленькі курчатка, а тим часом великі дядьки вхопились за сокири, вже намірившись їм відтинати голови і скубти, хоча скубти там ще нічого? Втім казан води спритники вже закип’ятили…

А тепер пригляньмося до цих товстолобиків. Що там смажити чи варити? Одні голови і хвости! І це в рибин, які зазвичай виростають на довжину руки чи й більшими! Втім коропчуки на знімках виглядають лише продовгуватими карасиками.

Поблизу села Іллінецьке на ставку затримали двох громадян із волоком, в якому виявилось: 262 сріблясті карасі, 170 товстолобиків, 70 коропчуків, 32 білих амури. Всього улов заважив 173 кілограми. Сплюсуйте попередні цифри й на отримане число переділіть щойно наведене. Вага дрібноти просто вражає своєю мізерністю!

Нині спрямовані проти браконьєрства закони в нашій країні доволі суворі. Підраховані збитки, нанесені цими горе-рибалками, склали майже півтора мільйона гривень. Отже, перш ніж хвататись за браконьєрські снасті, треба добряче подумати. Якщо раніше багато що сходило з рук, то тепер з такими правопорушеннями попадаються все частіше, а це означає, що з’являються шанси мати наші водойми куди багатшими.

Василь ГРОМОВИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені