«Братів» об’єднала до пісні любов…»

Багате Поділля талантами, мистецькими традиціями, що живуть в кожному самодіяльному колективі. Здобув популярність земляків і народний чоловічий ансамбль «Брати» із Тульчина…

Із цікавою концертною програмою «Брати» неодноразово бували не лише в обласному центрі. Музичне мистецтво тульчинські артисти чимало часу неодноразово демонстрували й на столичній сцені, коли цим ансамблем керував талановитий музикант Іван Іванович Кубко.

Та недовго звеселяв земляків, бо в 50 років Іван Іванович занедужав важкою хворобою. Його син Владислав згадує останні дні життя батька, який і в лікарні награвав тихі й тужливі мелодії. Чисті й ніжні звуки сопілки краяли серце сина. Він стояв у коридорі біля палати, а сльози самі котилися по обличчю. І не хотів, щоб мелодія закінчувалась. Він дуже любив батька. А коли Іван Іванович помер, то вже син Владислав об’єднав ентузіастів музики й співу. Нині учасники ансамблю готують новий репертуар до дня народження славетного земляка Миколи Леонтовича, чия творчість надихає «Братів».

Володимир БРЕНДУЛЯК

Тульчинська міська громада

На світлині: «Брати» перед початком концерту зі своїм керівником Владиславом Кубко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені