Будні військового водія

23-річний водій-гвардієць з Вінниччини під мінометними обстрілами доставляв боєприпаси і їжу побратимам. Про це йдеться на ФБ-сторінці Національної гвардії України.

Півтора року тому Олексій став до лав однієї з військових частин Вінниччини Національної гвардії України, яка наразі обороняє рідну землю і з перших днів повномасштабного вторгнення знищувала російських окупантів на київському напрямку.

– Ще змалечку я захоплювався автомобілями. Мені подобається щось ремонтувати, за кермом я себе відчуваю вільним. Але любов до техніки, напевно, передалась від батька. Я з ним був скрізь, коли він їздив або ремонтував автомобіль, – згадує Олексій.

23-річний Олексій розповідає, що все життя любив працювати із механізмами та автомобілями. Тому вирішив спробувати свої сили на захисті рідної держави – стати військовим водієм – і вступив до лав Нацгвардії України та відслужив строкову службу.

За короткий термін служби Олексій вже здобув репутацію сумлінного і відповідального воїна.

– Цю професію треба любити, – каже він. – І вона не терпить недбалості, а особливо до військової техніки, адже справна техніка – запорука успішного виконання поставлених завдань. І я ще більше це зрозумів, коли почалася велика війна з рашистами 24 лютого.

Під час виконання бойових завдань на Київщині Олексій, як і решта бойових побратимів, робили все, аби вибити ворога з нашої землі та знищити його.

Техніка гвардійця неодноразово потрапляла під ворожі обстріли, з яких він вчасно та швидко доставляв провізію та боєприпаси. – Завдань було багато та з постійним ризиком для життя. Я доставляв своїм побратимам і вдень, і вночі їжу та боєприпаси. Під час активних бойових дій це було ще важче. Під ворожими мінометними обстрілами доводилось «залітати» на позиції, швидко розвантажуватися, і так декілька разів, – згадує Олексій. – Але, попри великі ризики, я мав доставляти боєприпаси, адже, окрім мене, ніхто б це не зробив. Так, спочатку було трохи страшно, і, я думаю, в цьому нічого такого немає. Однак страх швидко минає, коли ти розумієш, що твоя швидкість та оперативність можуть врятувати побратимів і дадуть змогу краще знищувати ворога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені