Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Більше пів мільйона людей в області вже отримали щеплення - "Вінниччина"

Більше пів мільйона людей в області вже отримали щеплення

98% госпіталізованих пацієнтів – невакциновані від коронавірусної хвороби.

Таку інформацію повідомляють фахівці департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА. Як і скрізь в Україні, в області зростає кількість хворих, які потребують стаціонарної допомоги. Зараз у 9 опорних лікарнях перебуває 635 хворих, із них 67 пацієнтів – у реанімації. Завантаженість стаціонарів для пацієнтів із коронавірусною інфекцією в області станом на 4 жовтня – 52,7%. Причому 98% пацієнтів, госпіталізованих на Вінниччині, – невакциновані від коронавірусної хвороби.

Тим часом від початку вакцинальної кампанії в області щеплено 514795 людей, з них одну дозу отримали 286613 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 228128 людей.

– Щеплення ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби, ускладненням і смерті. Вакцинована людина, навіть якщо і захворіє, то перенесе хворобу легше: швидше за все, вона не потребуватиме кисневої терапії, не потрапить до лікарні, а головне – збереже своє життя, – нагадує директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Ольга Задорожна.

Вакцинація від коронавірусу у 15 разів знижує ризик госпіталізації та тяжкого перебігу хвороби. Медики також звертаються до вже вакцинованих та всіх відповідальних громадян – подбайте про своїх рідних і близьких. Знайдіть час та відведіть до найближчого пункту щеплення або центру вакцинації! Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням: list.covid19.gov.ua

Найбільше щеплень в області зробили вакциною Comirnati (Pfizer –BioNTech), всього -193493. Вакциною CoronoVac щеплено 157009 людей. Щеплення вакциною Мoderna отримали 85783 людини, AstraZeneca – 60710 та 17800 людей щеплені Covisheld.

На ранок 5 жовтня за попередню добу в області зафіксовано 143 випадки захворювання COVID-19. На даний час хворіє 2904особи, в т.ч. 322 дитини та 58 медиків. Від початку пандемії зареєстровано 1810 летальних випадків. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені