Більш мобільні

Бригада соціально-психологічної допомоги у Жмеринці отримала позашляховик.

Відтепер дістатися навіть у найвіддаленіший куточок Жмеринської громади працівникам мобільної бригади соціально-психологічної допомоги буде легше, адже вони отримали для своєї роботи новенький позашляховик Mitsubishi Outlander, повідомляє zhmerynka.city.

Заступник міського голови Ольга Боровська розповіла, що у громаді впродовж року працюють 2 мобільні бригади, які безоплатно надають соціально-психологічну допомогу постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства. І саме для ефективної роботи цих бригад вдалося отримати автомобіль.

– Ми щиро вдячні Фонду ООН у галузі народонаселення України, Міністерству соціальної політики України та Громадському Руху «Віра, Надія, Любов», які підтримують соціальні проєкти по всій Україні, і в нашій громаді зокрема, – акцентувала Ольга Боровська.

Директор Центру надання соціальних послуг Олександр Мацера повідомив, що автомобіль допоможе оперативно і ефективно реагувати на всі виклики, які надходять на гарячі лінії соціально-психологічної допомоги.

Фахівці мобільної бригади поділилися, що випадки бувають дуже різні, і часто доводиться надавати не лише соціальну і психологічну підтримку, а й залучати до справи працівників поліції та Службу у справах дітей.

– Інколи доводиться допомагати людям шукати нові речі для життя, житло, надавати юридичні консультації, поновлювати втрачені документи. Звертаються і переселенці, і жителі нашої громади з різних сіл. Ми також слідкуємо, щоб не порушувалися права неповнолітніх осіб і був організований належний побут для діток, – розповіли представниці мобільної бригади соціально-психологічної служби.

Якщо ви також потребуєте такої підтримки чи допомоги — зверніться за нею до мобільної бригади соціально-психологічної допомоги за телефонами – 067-453-78-25, 063-216-90-91.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені