Ветеранів війни навчають підприємництву

Допомогти вінницьким ветеранам розпочати власну справу або ж розширити вже наявний бізнес узявся тематичний фонд «Арсенал підтримки».

У безоплатному двотижневому навчанні взяли участь два десятки ветеранів. Із ними проводять теоретичні й практичні заняття підприємці та маркетологи зі стажем. Крім того, у межах навчання передбачені індивідуальні консультації з тренерами.

Організатори обіцяють, що під час навчання ветерани дізнаються, як відкрити власний бізнес, написати успішний бізнес-план, налагодити ринок збуту та  підібрати персонал. По завершенні курсу кожен презентує власну бізнес-ідею, і якщо вона буде креативна, прогресивна та міститиме соціальну складову, то отримає грантову підтримку на її реалізацію.

За результатами конкурсу автори найкращих бізнес-ідей із реалістичним бізнес-планом отримають фінансову підтримку у межах 50 тисяч гривень на один проект (на сьогодні грантовий пул складає понад 100 тисяч гривень). При цьому вимоги до бізнес-ідеї, на перший погляд, досить прості. Задум не повинен суперечити законодавству, має містити актуальну й інноваційну складову та реалізовуватись на території Вінниччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені