Вибивали неіснуючий «борг»…

Банду рекетирів бійці спецпідрозділу КОРД затримали в Козятині. До її складу входили громадяни віком 56, 53 і 40 років, а «наглядачем» за містом проголосив себе очільник – уже притягуваний до відповідальності за умисне вбивство.

Зловмисники вимагали в одного чоловіка сплатити частину неіснуючого «боргу», погрожуючи фізичною розправою та іншими неабиякими проблемами. До того ж, суму «боргу» постійно підвищували.

Нині вони – в ізоляторі тимчасового тримання. Повідомляється, підозрюваним загрожує до семи років в’язниці. До речі, приблизно в той же час в обласному центрі затримали 37-річну жительку м. Харкова, яка тимчасово проживає у Вінниці і в тутешньому магазині вкрала туалетну воду вартістю 600 гривень. Їй нібито загрожує до 8 років позбавлення волі. Звісно, крадіжка за будь-яких ситуацій залишається ганебним злочином, тому в адвокати до зловмисниці не набиваємось. Але якщо зіставити ці два злочини, то є над чим задуматись: за що організованим злочинним угрупованням можливі дивні поблажки?

М.К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені