Виготовляють сушарки для взуття,  які потребують військові

На Вінницькому підприємстві Українського товариства сліпих (УТОС) ще п’ять років тому виготовляли електричні сушарки для взуття. Потім ця технологія і устаткування для неї були втрачені. І лише на початку цього року виробництво відновили, поки що в тестовому режимі. 

Сушарки для взуття у Вінниці знову почали випускати в першу чергу для того, аби допомагати військовим та іншим силам оборони України на фронті, бо у промоклому взутті для бійців є великий ризик захворіти.

Як повідомили на Вінницькому підприємстві незрячих, пробну партію електросушарок волонтери днями уже відвезли на передову. Корисні пристрої вже отримали схвальні відгуки від наших захисників. У нагоді вони будуть і цивільним людям. В першу чергу дітям, взуття яких дуже часто взимку і навесні промокає.

– Коли взуття мокре після дощу або снігу, сушарка позбавляє цих проблем дуже швидко, – розповів директор Вінницького підприємства УТОС Костянтин Ільніцький. – Просто поставте чоботи та підключіть пристрій до мережі. Сушарка усуває неприємні запахи та до 99 % бактерій. У пристрої є регулятор температури та часу. Він не займає багато місця.

Вінницькі сушарки виготовляються із ніхромної спіралі, всередині якої знаходиться кварцовий пісок. Розробники наголошують на тому, що включений пристрій всередині взуття можна безпечно залишати на всю ніч. Його робоча температура складає 50 градусів.  

– Ми можемо запустити масове виробництво і випускати 800-1000 сушарок на місяць. Чекаємо замовлень. У наших сушарок немає китайських запчастин. Ми користуємося виключно українською сировиною. Всі елементи пристрою виготовляємо виключно на нашому підприємстві, – додав Костянтин Ільніцький.    

Володимир ПРИСЯЖНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені