Висилають непотріб. Платний…

Застереження

Як і в усіх невеликих селах, у Потоках Немирівської громади чоловіків середніх років уже небагато. Але серед наявних найпоширенішим ім’ям є Сашко. І осьз одним із них трапилась пригода, та ще й незадовго після ювілею.

На адресу нашого героя надійшло чимало всіляких привітань – приємно все це. Але раптом з’явилася невеличка бандероль. Своєї листоноші в селі вже немає, сюди вона наїжджає із сусідньої Бондурівки. Сказала якось Олександру про ту бандероль. Він поспішав, тому не особливо задумувався, хто й що вислав. Думав, щось пов’язане з ювілеєм. Запитав, скільки потрібно заплатити. Виявилося, сотню гривень за вміст і ще сорок – за послугу. Він віддав. Лише згодом роздивився, що відправник на прізвище Чайковський десь з Лівобережжя України йому зовсім не знайомий. І телефон мобільний у нього якийсь дивний, починається на (092). А в самій бандеролі – лише складений чистий папір форматом А4.

– Швидше за все, це якісь «хлопці» по той бік колючого дроту не просто розважаються, а ще й гроші заробляють, – говорить Олександр. – Думаю, для таких не складає труднощів нашукати чиїхось адрес. І справа не стільки в марно витрачених мною грошах, скільки в зіпсованому настрої.

Прокоментувати пригоду попросив поштових працівників різного рівня і досвіду роботи не лише в Укрпошті, а й у нових структурах зв’язку. Виявляється, всі вони потерпають від росту числа бажаючих заробити шляхом обдурювання. Тому зв’язківці отримали відповідні інструкції і стараються максимально захистити своїх клієнтів від наступу зловмисників. Але в наш непростий час кожен клієнт і сам має бути дуже уважним та обережним.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені