Витік аміаку в Немирові

Позавчора, близько 9 години ранку, почав витікати безводний аміак із залізничної цистерни на території АТ «Райагрохім». Оскільки цей газ значно легший, ніж повітря, для приборкання його хмари насамперед розпиленими струменями води рятувальники залучили шість одиниць техніки і чверть сотні чоловік особового складу, зокрема з Іллінець і Тульчина, спецавтомобілі вузьких напрямків з обласного центру. У дитячих та навчальних закладах міста вирішили обмежити перебування дітей на несвіжому повітрі. Адже в частині Немирова відчувався їдкий запах.

-Сталося механічне пошкодження горловини, – сказав один із керівників немирівських рятувальників. – Випадкове чи зумисне – ще належить встановити. Наша відомча лабораторія займається дослідженнями. Одночасно із присаджуванням хмари аміаку відбулося перекачування 35-тонного вмісту в іншу цистерну, яке тривало майже добу. Жертв і постраждалих немає. Людей із прилеглих кварталів не відселяли. Відкрито кримінальне провадження.

 Додамо, що запах аміаку немирівчанам, особливо тим, хто мешкає в районі залізничної станції,  знайомий ще з попередніх десятиліть. Його аварійний витік у цій частині протяжного міста стався не вперше.

Микола КАВУН

Фото ДСНС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені