Виявили 25 фальшивих «воїнів»

На Вінниччині взялись ретельно перевіряти законність ветеранів АТО/ООС, а саме тих, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни.

За повідомленням сайту «АрміяІнформ» результати перевірки, що тривала півроку, неприємно вразили. Окрім півсотні ветеранів, які мають певні проблеми з документами, виявили ще й тих, хто взагалі жодного стосунку до фронтових поранень не має й отримав статус незрозумілим шляхом.

– Цей статус надає низку пільг, тому мотиви фейкових «воїнів» зрозумілі, – каже начальник управління у справах ветеранів війни Вінницької облдержадміністрації Андрій Грачов. – Думка про законність статусів закралася тоді, коли кілька людей не змогли відповісти на запитання: «Де ж ви все-таки воювали?» У межах своїх повноважень витребували всі справи з необхідними документами й уважно вивчали кожного. Виявилося, що є особи, які зовсім не перебували в районі проведення АТО/ООС. Серед них навіть один чоловік, який отримав травму у Львові і якимось незрозумілим чином став особою з інвалідністю внаслідок війни. Виявили вже мінімум 25 фальшивих «воїнів». Звісно, так не буде. Ми взялись відновити справедливість і почали процедуру позбавлення статусів тих, хто й уявлення не має про війну, але чомусь опинився в наших рядах. Процес запущено. І я особисто запевняю, що доведу його до логічного завершення. Це справа честі! До речі, вже маємо певну кількість добровільних здач посвідчень.

Ініціативу перевірки статусів уже підхопили в інших областях. Адже проблема виходить далеко за межі Вінниччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені