Виявити і знищити

– Головне наше завдання – знайти і знешкодити ворога, – розповідає військовослужбовець із позивним «Білка».

Він проходить службу у взводі розвідки на посаді головного сержанта окремого підрозділу 120 бригади Сил територіальної оброни ЗСУ. Від початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати Україну. Військовослужбовець впевнений, що найголовніше у його роботі – це довіра між побратимами, які в одному підрозділі.

У розвідників – своя специфіка: спостереження, аеророзвідка, пошук ворожих цілей… і при цьому всьому залишатися непомітними для противника. Наші військовослужбовці – безстрашні, сильні та винахідливі. У них немає жалю до окупантів, які прийшли на нашу землю, але при цьому збереглася доброта та людяність до усього свого, рідного.

Білка пригадує, як виконували завдання по обороні міста Бахмут. Через кілька тижнів, як взвод заїхав на позиції, до них прибився пес.

– Спочатку ми не хотіли приручати тварин, адже це також відповідальність, – каже військовослужбовець. – Але коли навколо лунали вибухи, собака також із нами бігла у підвал, стало дуже її шкода. Так вона з нами і залишилась. Назвали її Гільза. Коли їхали на ротацію, то забрали собаку разом із собою, оскільки вже звикли до неї, а вона до нас. Любить під час тренувань бавитися із дроном, коли той злітає.

Військовослужбовець стверджує, що перемога для нього настане лише тоді, коли ми звільнемо нашу країну від постійного гніту з боку москалів.

– Ми воюємо заради мирного майбутнього наших родин. Усі рідні та близькі нам люди поставились із розумінням та підримкою до нашого рішення, вони нам довіряють, тож не маємо права їх підвести чи зрадити. А після війни будемо відновлювати нашу славну Україну.

120 бригада Територіальної оборони ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені