Вода до двору

Мешканці Стадниці отримають фінансову підтримку з бюджету громади для підключення до мережі централізованого водопостачання, таке рішення прийняли на черговій сесії Вінницької міської ради.

Потребу в проведенні централізованого водопостачання до своїх помешкань наразі мають мешканці більш ніж половини домоволодінь Стадниці. Свого часу в селі, коштом вінницького міського бюджету, збудували свердловини та централізовані водогони. Тож вуличними мережами село забезпечено. Також для тимчасового користування було встановлено 26 вуличних водорозбірних колонок. Всього в селі 585 дворів, з них упродовж десяти років до централізованого водопостачання було приєднано понад 250 будинків. З 2011 року мешканцям таких домогосподарств надавалась субвенція на ці потреби.

Однак ще донині багато людей у селі продовжували користуватись водорозбірними колонками. Таких домоволодінь понад 300, і саме на них буде спрямована фінансова підтримка. Надання матеріальної допомоги мешканцям Стадниці на будівництво індивідуальних водогонів буде відбуватися в обсязі до 70% вартості будівництва (але не більше 20 тис. грн на домоволодіння), за умови співфінансування за рахунок коштів мешканців села.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

за матеріалами з сайту Вінницької міської ради

Фото з сайту Вінницької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені