Вони загинули за нас

Закривши собою побратимів, героїчно віддав життя наш земляк Олександр Гончарук. Його поховали 21 травня в селі Нова Гребля Калинівської громади.

У районі населеного пункту Красногорівка на Донеччині загинув 20-річний військовий із Крижопільської громади Костянтин Новожен.

У боях на Херсонщині віддав життя захисник Вадим Годонюк із Костянтинівки Турбівської громади.

Великої страшної втрати зазнала Вінниччина 22 травня – внаслідок російського ракетного удару в Запорізькій області загинули одразу дев’ятеро наших земляків, спецпризначенців Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) Національної поліції України.

«Важко говорити, болісно на душі. Вони більше ніж побратими, вони брати мої, друзі… Це люди з великої літери, тому втрата непоправна… З перших днів війни ці дев’ятеро офіцерів Вінницького КОРДу стали частиною елітного полку спецпризначення «Сафарі». Були на передовій, обороняли Харків, а ворожа ракета обірвала їх життя під час служби у Запоріжжі», – розповів виданню «20 хвилин» командир Вінницького КОРДу Валерій Бондар.

Також наші колеги зібрали деяку інформацію про загиблих поліцейських-спецпризначенців. Серед них майор Дмитро Клименко, який закінчив Тиврівську школу і Національний університет державної податкової служби України.

Майор Михайло Зайцев, який народився у с. Грушківці Калинівського району. Дитинство та юність Героя минули на Житомирщині. Служив у Могилеві-Подільському, згодом у Вінниці. Учасник АТО.

Старший лейтенант Ігор Бондарчук – випускник Вінницького коледжу мистецтв ім. М. Леонтовича та Національної академії внутрішніх справ.

Старший лейтенант Артур Турляк був із Козятинської громади.

Два капітани поліції – Віталій Антощук та Віталій Олійник – свого часу навчались у Вінницькій школі-ліцеї №29. Серед загиблих бійців Вінницького КОРДу також офіцери Богдан Щербань, Ігор Подзігун і Богдан Булега.

Усі молоді, порядні, патріотичні, спортивні, завзяті та веселі. Були… І навіки залишаться в пам’яті своїх рідних, друзів, коханих, дітей. У пам’яті всіх нас, адже вони пожертвували своїми життями, щоб жили ми.

Фото зі сторінки дружини загиблого Героя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені