Ворожому агенту загрожує довічне з конфіскацією

У листопаді минулого року поблизу одного з об’єктів критичної інфраструктури контррозвідка СБУ виявила і затримала «на гарячому» завербованого спецслужбами рф колишнього військовослужбовця, який звільнився з армії на початку 90-их і проживав на території нашої області, будучи переведеним ворогами у «режим очікування». Нарешті дочекався… Його впіймали під час виконання завдання російських кураторів – визначення координат об’єктів для ураження і спроб передати їх загарбникам.

За процесуального керівництва обласної прокуратури слідчими СБУ висунуто обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада за умов воєнного стану). Звинувачувальний акт спрямовано до Жмеринського міськрайонного суду для розгляду по суті. Підозрюваному загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Який висновок напрошується? В часи горезвісного срср, за відродження якого вперто ратують за поребриком, військовими поспішали перетасувати. Українців загонили десь у тайгу і тундру, запаскуджуючи їм мізки кацапськими настроями. А тим часом «корінні» носії таких настроїв масово прибували в наші краї і засвоювали перефразований вислів русифікованого українця: «Життя людині дається лише один раз, і його треба прожити… на Україні», хоча правильно звучало б «в Україні». Саме серед тих чужих пристосуванців забагато ворогів. Щодо поведінки їх маємо бути особливо пильними.

Василь ГРОМОВИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені