Врятували і назвали Алісою

Про порятунок маленького лисенятка розповіла на своїй фейсбук-сторінці Юлія Бартащук із міста Бар.

До Юлії зателефонувала жінка з добрим серцем, пані Валентина з села Попівці, й розповіла, що до її двору прибилось лисеня розміром із долоню. Попросила допомогти влаштувати його подальшу долю, бо залишити в себе не могла, а самотужки в лісі така малеча не виживе…

«Ми поїхали забрати Алісу (так назвала лисеня пані Валя), і поїхали не самі а з телебаченням «Суспільне Вінниця», кореспонденти зняли сюжет всієї історії тварини до моменту перевезення її до мене, – розповіла Юлія Бартащук. – Тепер Аліса пройде ряд процедур включно зі щепленням та буде передана в заповідник. Буду інформувати про подальшу долю лисички. Дякую пані Валентині, вона чудова дуже чуйна людина, сьогодні усі при зніманні сюжету отримали позитивні емоції».

У соцмережі думки людей щодо порятунку лисеняти розділилися. Хтось радив віддати його до зоопарку, інші були категорично проти, називаючи зоопарки «тюрмами для тварин». Дехто підказав реабілітаційні центри, в яких лисиць лікують і адаптують до життя в дикій природі. А були й такі, що не розуміли, навіщо рятувати тварину, яка згодом може переносити сказ і красти курей… Звісно, в населених пунктах диким лисицям не місце, але в природі, подалі від людських осель, вони займають свою екологічну нішу та регулюють чисельність гризунів.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені