Вчителька відзначила сторіччя

Вінничанка Ніна Петрівна Сердечна – заслужена вчителька України, активна спортсменка і тренерка. Понад 30 років пропрацювала у Вінницькій школі №1. Зі столітнім ювілеєм її привітали директорка міського департаменту соціальної політики Валентина Войткова, директорка департаменту освіти Оксана Яценко та депутатка міськради Світлана Василюк.

«Я обожнювала своїх учнів. Була їхнім тренером. Багато з них займали призові місця на різних змаганнях. Також ми разом із чоловіком виховали двох чудових доньок. Я маю чотирьох онуків та 5 правнуків. Усі вони так чи інакше долучені до спорту. Я й сама намагаюся бути активною. Щодня роблю зарядку, ходжу на прогулянку, сама підіймаюся сходами на 5-й поверх. Закликаю всіх займатися спортом, зранку робити зарядку. Це наше здоров’я», – каже Ніна Сердечна.

Досягнувши такого поважного віку, вінницька довгожителька почне отримувати довічну щомісячну матеріальну допомогу (в розмірі прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб) з бюджету міської громади. До речі, Ніна Петрівна стала четвертим 100-річним ювіляром, яких привітали у Вінниці з початку цього року.

Юрій СЕГЕДА

Фото Вінницької міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені