Вівчарки теж готуються до параду

У військовому параді до 30-річчя Незалежності України вперше крокуватимуть Хрещатиком нацгвардійці-кінологи. Серед них і гвардієць із Вінниці – старший інспектор кінологічної групи військової частини 3008 Володимир Перістяк зі своїм вірним чотирилапим напарником Річем.

Як повідомила пресофіцер розташованої у Вінниці в/ч 3008 Національної гвардії України Анна Лазуренко, вже місяць на плацу частини 3027 міста Вишгород найкращі 40 кінологів з усієї України тренуються зі службовими собаками для проходження на параді 24 серпня. Серед них 36-річний Володимир Перістяк зі службовим собакою Річем. У головного сержанта 16 років кінологічного стажу. Нині кінологи зі своїми напарниками відточують стройовий крок за командою «поруч». Дворічний Річ старанно виконує усі вправи. Пес спеціалізується на пошуку зброї та наркотиків, уже встиг зарекомендувати себе на службі.

«Проходжу службу зі службовим собакою Річем. Молодий пес – енергійний, активний, вірний. Брати участь у військовому параді будемо вперше. Я мріяв про це і дуже задоволений, що мене вибрали. Всі хлопці готові. Впевнений, що ми не підведемо», – ділиться враженнями Володимир Перістяк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені